„Žalgiris“ štampavo įvarčius Gargžduose, „Hegelmann“ nukovė „Sūduvą“

Pergalę A lygoje iškovojo Kauno rajono „Hegelmann“ ekipa. Andriaus Skerlos treniruojami futbolininkai 20-ajame ture svečiuose pralaužė Marijampolės „Sūduvos“ gynybą bei nugalėjo rezultatu 1:0.
„Sūduva“ – „Hegelmann“
„Sūduva“ – „Hegelmann“ / VKfoto/fchegelmann.com nuotr.

Pirmame kėlinyje šeimininkai turėjo vieną labai gerą progą – 24-ąją minutę Oyinlola Kayode prasiveržė arčiau vartų ir surado Meinardą Mikulėną, kurio smūgis vienu lietimu skriejo greta tikslo.

Iki pertraukos „Hegelmann“ ekipa susikūrė du puikius šansus. Pirmoje situacijoje Filipas Dangubičius sukirto kamuolį į virpstą, o paskutinės atakos metu Giedriaus Matulevičiaus bandymą atrėmė Vilius Stebrys.

Antrame kėlinyje „Sūduvos“ gretose debiutavo ukrainietis Artemas Fiodorovas, savo ruožtu, svečių ekipoje šiemet pirmą kartą pasirodė sugrįžęs Alexas Souza.

Tarp šeimininkų dviem pavojingais smūgiais pasižymėjo Maksymas Pyrohovas, „Hegelmann“ komandoje idealiu šansu po F. Dangubičiaus perdavimo nepasinaudojo Didis Lutumba-Pitah.

Lemtinga šiame mače tapo 87-oji minutė: F.Dangubičius atliko perdavimą Michaelui Thuique, šis suvaldė kamuolį bei pasiuntė jį į vartus, pelnydamas pergalingą įvartį.

Po rinktinių pertraukos – trečia „Žalgirio“ pergalė iš eilės

Trijų išvykų seriją po rinktinių pertraukos Vilniaus „Žalgiris“ užbaigė trečia pergale. Šį kartą svečiuose rezultatu 4:1 nugalėta Gargždų „Banga“.

40-ą minutę „Žalgiris“ išsiveržė į priekį. Nicolasui Gorobsovui pakėlus kampinį Mathias Oyewusi laimėjo oro dvikovą ir pirmas prie kamuolio buvęs Donatas Kazlauskas įmušė iš arti.

47-ą minutę krito antrasis įvartis – po Petaro Mamičiaus perdavimo galva atsilošdamas kamuolį į vartus pasiuntė M.Oyewusi.

51-ą minutę Jurijui Kendyšui praradus kamuolį netoli savo baudos aikštelės šansą turėjo „Banga“, bet varžovo smūgį atrėmė Edvinas Gertmonas.

68-ą min. M.Oyewusi sukombinavo su D.Kazlausku ir iš dešinio krašto pasiuntė kamuolį nuo virpsto į vartus.

Dvikovos pabaigoje šeimininkai įmušė paguodos įvartį. 84-ą minutę apsisukdamas baudos aikštelėje tiksliai smūgiavo Robertas Vėževičius.

Per teisėjo pridėtą laiką dar pasižymėjo jaunasis žalgirietis Romualdas Jansonas.