„Žalgiris“ vejasi lyderius – triumfavo Gargžduose

Nelengvai šį sezoną įsivažiavęs Vilniaus „Žalgiris“ vejasi A lygos lyderius. Vladimiro Čeburino auklėtiniai svečiuose 3:1 nugalėjo Gargždų „Bangą“ ir iškovojo trečią pergalę iš eilės.
Vilniaus „Žalgiris“ – Panevėžio „Panevėžys“
Vilniaus „Žalgiris“ / Roko Lukoševičiaus / 15min nuotr.

Į priekį vilniečiai išsiveržė 24-ąją minutę, kai po Hugo Videmonto pakelto baudos smūgio kamuolys atsidūrė po kojomis Franciui Kyeremeh, o šis nukreipė kamuolį į tinklą.

Antras įvartis krito 49-ąją minutę – kamuolys kurioziškai įriedėjo į vartus atsimušęs į H.Videmonto koją.

„Banga“ bandė gaivinti intrigą, kai 74-ąją minutę Simonas Urbys nuostabiu baudos smūgiu išvalė voratinklius „Žalgirio“ vartų kampe.

Tačiau jau po trijų minučių įsižiebusią intrigą užgesino „Žalgirio“ gynėjas Nemanja Ljubisavljevičius, įtvirtinęs savo komandos pergalę.

30 taškų surinkęs „Žalgiris“ iki keturių sumažino atsilikimą nuo lyderės Marijampolės „Sūduvos“, kuri šįvakar 0:1 nusileido „Kauno Žalgiriui“. Kauniečiai su 31 tašku išlieka antri.

„Banga“ turi 11 taškų ir užima aštuntąją vietą dešimties komandų turnyre.