Žemaitiškos sūpuoklės: po pergalės prieš čempionus – pralaimėjimas sugrįžėliams

Dar prieš savaitę sostinėje čempioną Vilniaus „Žalgirį“ šokiravęs Telšių „Džiugas“ antrajame A lygos ture gavo antausį nuo į turnyrą po pertraukos sugrįžusios Alytaus „Dainavos“. Dzūkai triumfavo Žemaitijos sostinėje 1:0.
„Dainavos“ futbolininkai
„Dainavos“ futbolininkai / „DFK Dainava“ nuotr.

Vienintelį ir pergalingą įvartį 79-ą rungtynių minutę baudiniu pelnė ukrainietis Stanislavas Sorokinas.

Baudinys buvo skirtas už Adomo Mikos pražangą prieš po keitimo aikštėje pasirodžiusį Peterį Ademo.

„Džiugui“ tai pirmasis pralaimėjimas šiame sezone, nes pirmajame ture telšiškiai išvykoje 3:2 nugalėjo „Žalgirį“. „Dainava“ pirmose rungtynėse 0:3 suklupo prieš Kauno rajono „Hegelmann“.

15min jau anksčiau rašė, kad rungtynėse Telšiuose užfiksuotas akibrokštas, kai ant aikštės iš sniego buvo išpaišytas didžiulis lytinis organas, kuris aiškiai matėsi ir televizijos transliacijoje.