2008 10 30

Antrasis Dainiaus Zubraus įvartis NHL pirmenybių mače

Antrąjį įvartį devintose 2008-2009 metų sezono Šiaurės Amerikos Nacionalinės ledo ritulio lygos (NHL) reguliariojo sezono rungtynėse pelnė Dainius Zubrus, tačiau lietuvio Naujojo Džersio klubas trečiadienį namuose po baudinių 5:6 (2:0, 2:3, 1:2, 0:0, 0:1) pralaimėjo Toronto „Maple Leafs“ ledo ritulininkams.
Dainius Zubrus
Dainius Zubrus / AFP/„Scanpix“ nuotr.

Po lietuvio įvarčio mačo pradžioje (7:04) arenos šeimininkai pirmavo 2:0.

Per 19 žaidimo minučių D. Zubrus šiose rungtynėse dukart metė į varžovų vartus bei pirmajame (11:13) ir trečiajame (49:50) kėliniuose gavo po dvi baudos minutes.

Be dviejų įvarčių, Lietuvos ledo ritulininko sąskaitoje šiame sezone - du rezultatyvūs perdavimai bei 16 baudos minučių.

Likusius įvarčius arenos šeimininkams pelnė Davidas Clarksonas (2:32), Jamie Langenbrunneris (29:14), Colinas White`as (33:42) bei Zachas Parise`as (51:17).

Nugalėtojų gretose dviem įvarčiais pasižymėjo Mattas Stajanas (24:13 ir 25:31), po vieną įvartį įmušė Alexanderis Steenas (27:31), Jamalas Mayersas (49:15) bei Aleksejus Ponikarovskis (50:25), o pergalingą baudinį realizavo Niklas Hagmanas.

Po ketvirtosios nesėkmės šiame sezone „Devils“ ledo ritulininkai su 12 taškų Rytų konferencijos Atlanto pogrupyje užima antrąją vietą.

„Maple Leafs“ ledo ritulininkai (11 taškų) Rytų konferencijos Šiaurės Rytų pogrupyje yra ketvirti.