2008 12 13

Aštuntasis įvartis bei du rezultatyvūs perdavimai

Aštuntąjį įvartį 26-ose Šiaurės Amerikos Nacionalinės ledo ritulio lygos (NHL) reguliariojo sezono rungtynėse pelnė bei du rezultatyvius perdavimus atliko Dainius Zubrus, o lietuvio Naujojo Džersio „Devils” klubas penktadienį namuose 8:5 (2:1, 3:2, 3:2) nugalėjo Niujorko „Rangers” ledo ritulininkus.
Dainius Zubrus atliko rezultatyvų perdavimą
Dainius Zubrus atliko rezultatyvų perdavimą / AFP/„Scanpix“ nuotr.

Tai buvo šešioliktoji „Devils" pergalė čempionate, po kurios ekipa su 34 taškais Rytų konferencijos Atlanto pogrupyje tebėra ketvirta.

Po Lietuvos ledo ritulininko įvarčio antrojo kėlinio viduryje (31:33) arenos šeimininkai pirmavo 5:1.

Įvarčius po rezultatyvių lietuvio perdavimų trečiajame kėlinyje pelnė Patrikas Eliašas (51:29) ir Brianas Gionta (53:04).

Per nepilnas 16 žaidimų minučių (15:41) penktadienį „Devils” puolėjas keturiskart metė į varžovų vartus bei išvengė baudos minučių.

Iš viso D.Zubraus sąskaitoje per 26 šio sezono NHL mačus – 8 įvarčiai, 11 rezultatyvių perdavimų bei 37 baudos minutės.

Likusius įvarčius arenos šeimininkams penktadienį pelnė Jay Pandolfo (4:04),Travisas Zajacas (16:59 ir 21:00), Johnny Oduya (27:31) bei Jamie Langenbrunneris (55:07).

Svečių, kurie su 40 taškų pirmauja Atlanto pogrupyje, gretose įvarčiais penktadienį pasižymėjo Markusas Naslundas (15:54), Nikolajus Žerdevas (35:46), Scottas Gomezas (38:22), Paulas Mara (41:28) bei Ryanas Callahanas (51:18).