Atranka D.Karalienei ir D.Rimkutei nepavyko – teks kautis paguodos plaukime

Donatai Karalienei ir Dovilei Rimkutei dėl bilieto į kitą olimpinių žaidynių etapą teks kautis paguodos plaukime sekmadienį. Atrankos plaukime Lietuvos dvivietei nepasisekė.

Porinių dviviečių antrajame atrankos plaukime lietuvės liko paskutinės, ketvirtos, distancijoje sugaišusios 6 min. ir 59.62 sek.

Į kitą pusfinalį pateko pirmąsias tris vietas užėmusios Prancūzijos, Australijos ir Airijos įgulos, o lietuvėms teks kovoti paguodos varžybose sekmadienį.

Ilgą laiką lietuvės laikėsi trečioje pozicijoje, tačiau antroje distancijos pusėje nukrito į paskutinę vietą.

Nuo plaukimą laimėjusių prancūzių Elodie Raveros Scaramozzino ir Emmos Lunatti (6:48.89) atsiliko beveik 11 sekundžių.

Geriausią laiką atrankoje parodė trečiajame plaukime dalyvavusios rumunės Ancuta Bodnar ir Simona Radis (6:48.49).

D.Karalienei tai ketvirtoji olimpiada – 2016 metais Rio de Žaneire kartu su Milda Valčiukaite pelnė bronzą. D.Rimkutei tai olimpinis debiutas.

Jų įgula – viena pagrindinių Lietuvos vilčių iškovoti medalius. Į Paryžių D.Karalienė ir D.Rimkutė atvyko kaip pasaulio ir Europos vicečempionės.

Primename, kad šeštadienį atrankos barjerus įveikė vienvietes valtis irkluojantys Viktorija Senkutė ir Giedrius Bieliauskas.

Kokias tvoras ir kodėl šiemet renkasi namų savininkai?
Daugiau Pliusų sporto entuziastams:„Gym+“ vėl plečiasi
„Teleloto“ naujienos ne tik tarp vedėjų: nuo šiol laimės visi studijos žaidėjai
30 metų su ypatingais vaikais dirbanti mokytoja Irutė: neįsivaizduoju, kaip galime skirstyti vaikus