„B-Girl Nickos“ dominavimas tęsiasi: D.Banevič triumfavo Slovakijoje

Paryžiaus olimpinėse žaidynėse sidabro medaliu sužibusi Lietuvos breiko šokėja Dominika Banevič – „B-Girl Nicka“ toliau skina pergales.
Dominika Banevič
Dominika Banevič / „The Legits Blast“ nuotr.

Savaitgalį Slovakijoje vykusiame kasmetiniame „The Legits Blast Festival“ čempionate lietuvė pasipuošė aukso medaliu.

Lemiamoje kovoje septyniolikmetė olimpinė vicečempionė pranoko Paryžiuje taip pat solidžiai startavusią Nyderlandų atstovę „B-Girl India“.

Ji olimpinėse žaidynėse liko ketvirta.

Vienas didžiausių breiko turnyrų Europos šiemet buvo surengtas penkioliktąjį kartą. Dominika šį turnyrą laimėjo trečią kartą.

Merginų grupėje iš viso startavo net 153 dalyvės. Po atrankinių turų savo grupėje D.Banevič užėmė pirmąją vietą. Niekas rimčiau jai nepasipriešino ir atkrintamuosiuose turuose. Ketvirtfinalyje Vokietijos atstovę Pauline Nettesheim – Bgirl Pauline mūsų sportininkė įveikė sausu rezultatu 2:0 (7:0, 7:0). Lygiai tokia pati situacija susiklostė ir pusfinalyje, kur D.Banevič varžove tapo Swami Mostalac Rizzitiello – Bgirl Swami iš Meksikos – 2:0 (7:0, 7:0).

Finale buvo šokami trys raundai ir lietuvė Nyderlandų atstovą Dewi Sardjoe pranoko triuškinančiu rezultatu – 3:0 (5:2, 6:1, 6:1).