2021 04 14

Be traumuoto J.Truchanovičiaus žaidęs „Montpellier“ pergalingai pradėjo Europos lygos ketvirtfinalį

EHF Europos lygos ketvirtfinalio etapą pergalingai pradėjo be traumuoto Jono Truchanovičiaus žaidęs „Montpellier“ klubas, kuris namuose 32:29 (13:11) pranoko Berlyno „Fuchse“ rankininkus.
„Montpellier“ – Berlyno „Fuchse“
„Montpellier“ – Berlyno „Fuchse“ / nuotr. rankinis.lt
Temos: 1 Rankinis

Svečiai iš Berlyno pirmavo pirmosiomis susitikimo minutėmis ir „Montpellier“ netruko perimti iniciatyvos. Jau pirmojo kėlinio viduryje prancūzų klubas turėjo 2 įvarčių persvarą (7:5), kurią išlaikė iki ilgosios pertraukos – 13:11. Antrąją mačo pusę geriau „Fuchse“ po dešimties minučių buvo priekyje (20:19), tačiau įtikinamesnės persvaros susikrauti svečiai neįstengė ir prabėgus dar 10 minučių pirmavo jau „Montpellier“ – 24:23. Paskutinės rungtynių atkarpos metu šeimininkai pademonstavo puikų puolimą, kuris prieš atsakomąsias rungtynes leido susikrauti 3 įvarčių pranašumą – 32:29.

Nugalėtojų gretose rezultatyviausiai žaidė Valentinas Porte’as, pelnęs 8 įvarčius, Melvynas Richardsonas pridėjo 5, Hugo Descatas – 4, Yanisas Lenne’as – 3. Svečiams Lasse’as Anderssonas ir Fabianas Wiede surinko po 6 įvarčius, Valteris Chrintzas ir Jacobas Holmas – po 4.

Antradienį sužaistos ir kitos EHF Europos lygos ketvirtfinalio kovos. Čechovo „Medvedi“ ekipa namuose 33:32 nugalėjo Manheimo „Rhein-Neckar Lowen“ rankininkus, Kristianstado IFK 28:34 turėjo pripažinti Magdeburgo SC pranašumą, o Gudmės GOG 30:27 palaužė Plocko „Wisla“ pasipriešinimą.

Atsakomosios rungtynės Europos lygoje bus žaidžiamos po savaitės. Prieš tai „Montpellier“ dar laukia rungtynės Prancūzijos čempionate su Paryžiaus PSG rankininkais, kurie dar nė karto nėra suklupę nacionalinėse pirmenybėse ir žengė pirmi. Lietuvio atstovaujamas klubas šiuo metu Prancūzijoje tvirtai žengia antras ir nuo PSG atsilieka keturiais taškais.