Geras turinys neatostogauja. Prenumerata vos nuo 0,50 Eur/mėn!

Buriuotojas R.Rimša triumfavo Europos taurės etape Gdanske

Lenkijoje, Gdanske, vykusiame Europos buriavimo taurės etape Lietuvos atstovas Rokas Rimša ILCA 4 jachtų klasėje tarp 79 dalyvių iškovojo pirmąją vietą. ILCA 6 jachtų klasėje Rokas Germanavičius tarp 99 dalyvių bendroje įskaitoje užėmė 8 poziciją, tačiau savo amžiaus grupėje iki 17 metų iškovojo antrąją vietą.
Rokas Rimša varžybose Gdanske
Rokas Rimša varžybose Gdanske / „Energa Nord Cup“ organizatorių nuotr.
Temos: 1 Buriavimas

Europos taurės etapas vyko birželio 25-27 dienomis, Gdanske, Lenkijoje. Čia Lietuvai atstovavo gausus būrys Lietuvos jaunųjų buriuotojų.

ILCA 4 jachtų klasėje iš viso startavo 7 Lietuvos atstovai. Be pirmąją vietą šioje jachtų klasėje iškovojusio Roko Rimšos, į geriausiųjų dešimtuką pateko ir aštuntą vietą užėmęs Tadas Ažukas.

Iš Lietuvos merginų ILCA 4 jachtų klasėje aukščiausią vietą – 38 – užėmė Ugnė Trimonytė.

„Energa Nord Cup“ organizatorių nuotr./Ugnė Trimonytė varžybose Gdanske

ILCA 6 jachtų klasėje geriausiai sekėsi Rokui Germanavičiui, kuris bendroje įskaitoje užėmė 8 poziciją ir 2 poziciją amžiaus grupėje iki 17 metų. Iš Lietuvos merginų šioje jachtų klasėje geriausiai sekėsi Emai Kuodytei, užėmusiai 24 vietą.

Iš viso ILCA 6 jachtų klasėje Lietuvai atstovavo 10 jaunųjų buriuotojų.

ILCA 7 jachtų klasėje tarp 30 dalyvių Lietuvos atstovas Radvilas Janulionis užėmė 6 poziciją.

Pastatus įdomiais daro ne tik fasadai: kodėl svarbu, kad jie galėtų pasakoti istorijas?
Gal pats metas dalyvauti „Saulėlydžio“ sagos maratone? Visos dalys jau „Telia Play“ platformoje
Parama gamtai gali būti ir tvaresnė, ir stilinga: „Lidl“ ir Lietuvos jūrų muziejus pristato unikalią suvenyrų kolekciją
Išmanūs transporto infrastruktūros sprendimai – naujasis pažangos etapas pasitelkiant 5G
Užsisakykite
15min naujienlaiškius