2020 04 19

Skandalingasis čempionas spjovė į karantino taisykles

Dviračių treko olimpinis vicečempionas ir plento lenktynių pasaulio čempionas iš Australijos Rohanas Dennisas pasirodė keistai per pandemiją užsidariusioje Ispanijoje.
Rohanas Dennisas pernai tapo pasaulio čempionu atskiro starto lenktynėse.
Rohanas Dennisas pernai tapo pasaulio čempionu atskiro starto lenktynėse. / „Scanpix“ nuotr.

29 metų dviratininkas socialiniuose tinkluose pasidalino savo nuotraukomis iš Žironos (Ispanija) apylinkių, kur šiuo metu gyvena.

Nuotraukos darytos nuo automobilio vairuotojo sėdynės, o parašas sakė dar daugiau.

„Aš ištrūkau ir palikau namus. COVID-19 gali pabučiuoti man į užpakalį, kaip ir karantinas“, – parašė R.Dennisas.

Jis greitai sulaukė komentaro, kad nederėtų taip elgtis ir rodyti tokį pavyzdį.

Į tai dviratininkas atšovė – norite matyti „realų pasaulį“ ar „melą“?

Jis pridūrė, kad nesiruošia atsiprašyti už savo veiksmus, bet sulaukė tiek daug kritikos, kad ištrynė savo paskyras „Instagram“ ir „Twitter“.

Ispanija yra viena labiausiai nuo pandemijos kenčiančių pasaulio šalių, kurioje šiuo metu yra griežtas karantinas. Žmonėms neleidžiama palikti namų, nebent tik nusipirkti maisto.

Ispanijoje užfiksuota per 188 tūkst. užsikrėtimų atvejų, o nuo COVID-19 mirė apie 20 tūkst. žmonių.

Buvo pradingęs viduryje lenktynių

R.Dennisas yra laimėjęs 2012 metų olimpinių žaidynių persekiojimo lenktynių sidabrą su Australijos komanda, o paskui iškovojęs pergalių ir prestižinių „Tour de France“ ir „Giro d'Italija“ etapuose.

Tai – ne pirmasis skandalas, į kurį jis pateko.

Pernai australas pagarsėjo, kai per „Tour de France“ lenktynes nulipo nuo savo dviračio per 12-ąjį etapą ir netikėtai pradingo be paaiškinimo iš varžybų, nors kitą dieną vyko atskiro starto lenktynės, kuriose jis buvo laikomas favoritas.

2018 ir 2019 metais jis laimėjo pasaulio atskiro starto pasaulio čempionato aukso medalius.

„Scanpix“ nuotr./Rohanas Dennisas pernai tapo pasaulio čempionu atskiro starto lenktynėse.

Pernai rudenį buvo atleistas iš „Bahrein Merida“ komandos.

Jis sudarė sutartį su „Team Ineos“ komanda, kuri pastaruoju metu aktyviai dalyvauja kovoje su COVID-19, teikdama medicinines priemones ligoninėms.

Šviežia ir kokybiška mėsa: kaip „Lidl“ užtikrina jos šviežumą?
Kaip efektyviai atsikratyti drėgmės namuose ir neleisti jai sugrįžti?