2021 04 02

Čempionų lygos aštuntfinalyje – solidus A.Malašinskas ir „Motor“ pergalė

Pergalingai EHF Čempionų lygos aštuntfinalio etapą pradėjo Zaporožės „Motor“ klubas, kuris namuose 32:30 (15:12) nugalėjo Bresto „Meshkov“ rankininkus.
Aidenas Malašinskas
Aidenas Malašinskas / Zaporožės „Motor“ Facebook nuotr.

Gintaro Savukyno treniruojamas klubas iniciatyvą perėmė pirmojo kėlinio viduryje, kai susikūrė 3 įvarčių persvarą (9:6), kurią išlaikė iki pat ilgosios pertraukos – 15:12. Nors antroje mačo pusėje Zaporožės rankininkai visą laiką buvo priekyje, tačiau susikrauti apčiuopiamo pranašumo jiems nepavyko. Skirtumas svyravo nuo 4 iki 1 įvarčio ir nuaidėjus finalinei rungtynių sirenai „Motor“ buvo priekyje – 32:30.

Aidenas Malašinskas šiose rungtynėse buvo rezultatyviausias savo komandoje – lietuvis įmetė 7 įvarčius. Zakharas Denisovas pridėjo 5 tikslius metimus, Barysas Pukhovskis ir Jurijus Kubatko – po 4.

Bresto ekipai net 9 įvarčius įmetė Maksimas Baranovas, po 4 surinko Marko Paničius, Stasas Skube, Andrejus Jurinokas ir Pawelas Pačkowskis.

Atsakomasis šių dviejų komandų mačas vyks balandžio 8 dieną Breste, o to susitikimo metu „Motor“ bandys išsaugoti susikurtą 2 įvarčių persvarą.

Įveikus šį etapą „Motor“ ketvirtfinalyje jau lauktų „Barcelona“ ir „Elverum“ poros nugalėtojas.