2009 02 08

Dainiaus Zubraus įvartis neišgelbėjo

Dvyliktąjį įvartį 53-ose Šiaurės Amerikos Nacionalinės ledo ritulio lygos (NHL) reguliariojo sezono rungtynėse įmušė Dainius Zubrus, tačiau trečią vietą Rytų konferencijoje užimantis lietuvio Naujojo Džersio „Devils“ (69 tšk.) klubas šeštadienį namuose 1:3 (0:0, 0:3, 1:0) nusileido tik vienuoliktoje pozicijoje Vakarų konferencijoje esančiai Los Andželo „Kings“ (53 tšk.) komandai.
Dainius Zubrus
Dainius Zubrus / „Reuters“/„Scanpix“ nuotr.

Vienintelį klubo įvartį lietuvis įmušė trečiojo kėlinio viduryje (50:41), sušvelnindamas varžovų pranašumą iki 1:3.

Per 14 žaidimo minučių (14:11) Lietuvos ledo ritulininkas triskart metė į varžovų vartus bei išvengė baudos minučių.

Be 12 įvarčių D. Zubraus sąskaitoje šiame sezone dar 19 rezultatyvių perdavimų ir 47 baudos minutės.

Įvarčius nugalėtojams pelnė Jarrettas Sollas (30:23), Anze Kopitaras (32:28) ir Patrickas O'Sullivanas (34:37).