Ir vasarą naujienų netrūksta. Prenumerata vos nuo 0,50 Eur/mėn!

„Energus“ dviratininkas – Lietuvos plento asmeninių lenktynių laikui čempionas

​​​​​​​Birželio 15–16 d. Lietuvoje vykusiose Lietuvos plento asmeninėse lenktynėse laikui ir Lietuvos plento taurės Šakiai Grand Prix varžybose „Energus“ dviratininkai iškovojo aukščiausias prizines vietas.
„Energus“ dviračių komanda
„Energus“ dviračių komanda / "Energus" dviračių komandos nuotr.

Venantas Lašinis pirmą kartą karjeroje tapo plento asmeninių lenktynių laikui čempionu, Rokas Kmieliauskas čia liko antras. Lietuvos plento taurės Šakiai Grand Prix varžybose „Energus“ dviratininkai tapo absoliučiais čempionais ir pasidalino visas tris podiumo vietas: pirmąją vietą užėmė Olegas Ivanovas, antrąją – Rokas Kmieliauskas, o trečias liko Venantas Lašinis.

"energus/„Energus“ dviračių komanda

ITT – dvi „Energus“ prizinės vietos

Birželio 15 d. Utenoje vykusiame Lietuvos plento asmeninių lenktynių laikui (ITT) čempionate iš viso dalyvavo 124 dviratininkai.

Venantas Lašinis 27 km distanciją įveikė per 33 min. 51,8 sek., vidutinis greitis siekė 47,86 km/h.

„Utenos varžybų trasoje jau buvau važiavęs prieš kelerius metus – trasa techniškai sudėtinga, varginanti, su daug pakilimų. Visgi pavyko sutelkti visas jėgas ir šį kartą pasiektas beveik 48km/h leido iškovoti pirmąją vietą. Labai džiaugiuosi – tai mano pirmasis laimėjimas plento asmeninių lenktynių laikui čempionate“, – po varžybų sakė Venantas Lašinis. Iki šiol V. Lašinis 2020–2022 m. šioje rungtyje pelnė bronzos medalius, o pernai iškovojo sidabrą.

Antrosios vietos nugalėtoją nuo čempiono šiose varžybose skyrė 5,7 sek – ją iškovojo Kristupas Mikutis, „Voltas –Tartu2024 by CCN“ komandos narys. „Energus“ dviratininkas Rokas Kmieliauskas jau antrus metus iš eilės pelnė šiame čempionate pelnė bronzos medalį.

Lietuvos plento asmeninių lenktynių laikui čempionate medaliais pasipuošė ir jauniausi „Energus“ dviratininkai. U23 kategorijoje Aironas Gerdauskas buvo antras, Olegas Ivanovas – trečias.

„energus/„Energus“ dviračių komanda

Absoliutūs nugalėtojai

Lietuvos plento taurės Šakiai Grand Prix varžybose, šiemet vykusiose birželio 16 d., visas podiumas nusidažė „Energus“ marškinėliais. Čia dviratininkai įveikė 135,8 km.

Po varžybų komandos sporto direktorius Deividas Vileniškis sakė, kad komanda turėjo labai įdomias varžybos ir puikią treniruotę.

„Šių varžybų užduotis dviratininkams buvo kontroliuoti lenktynes ir kiekviename didesniame pabėgime turėti bent du komandos narius. Komandai tą pavyko įgyvendinti su kaupu. Antro rato pabaigoje jau buvo susidaręs 14-kos dviratininkų pabėgimas. Džiaugiuosi, kad lemiamu momentu mūsų komandai pavyko puikiai suatakuoti ir sėkmingai išsilaikyti pabėgime iki pat finišo. Iškovojome visas tris prizinės vietas“, – apie komandai keltus tikslus pasakojo Deividas Vileniškis.

Pirmosios vietos nugalėtojas „Energus“ dviratininkas Olegas Ivanovas pasakojo, kad nuo pat pradžių lenktynės buvo labai intensyvios su daug pabėgimų – Olego vidutinis greitis varžybų metu buvo 44,55 km/h.

„Mūsų komandai sėkmingai pavykdavo kontroliuoti pabėgimus. Paskutiniame rate sugebėjau atitrūkti nuo pabėgimo, prie manęs prisijungė komandos nariai Venantas Lašinis ir Rokas Kmieliauskas, nuvažiavome trise. Nors buvo labai sunkus, traukė kojas, tai nesutrukdė –susikaupėme ir pavyko laimėti“, – įspūdžiais dalinosi O. Ivanovas.

Artimiausios „Energus“ dviračių komandos laukiančios varžybos vyks birželio 22 d. Veru mieste, Estijoje – Baltijos dviračių plento čempionato grupinės lenktynės.

Liepos 3 d. šeimos su vaikais PLC „Mega“ pramogaus nemokamai
Naujos programėlės „Joiner App“ vartotojai atskleidė, kaip pasikeitė jų gyvenimai
Šekspyriška vasara Pakruojo dvare: spektakliai, kvapą gniaužiantys triukai ir įspūdingos gėlių kompozicijos
Užsisakykite
15min naujienlaiškius