Geras turinys neatostogauja. Prenumerata vos nuo 0,50 Eur/mėn!

G.Diržiūtės bronza Europos kurčiųjų orientavimosi sporto čempionate

Lietuvos kurtieji orientacininkai gražiu akcentu – Gedvilės Diržiūtės iškovotu bronzos medaliu – atsisveikino su Europos kurčiųjų orientavimosi sporto čempionatu, vykusiu kaimyninėje Latvijoje.
Laimis Drazdauskas ir Gedvilė Diržiūtė
Laimis Drazdauskas ir Gedvilė Diržiūtė / Organizatorių nuotr.

Trečiąją pirmenybių dieną Rygoje vykusioje ilgo sprinto rungtyje mūsų šalies moterų lyderė 4,5 km distanciją su 22 kontroliniais punktais įveikė per 21 min. 20 sek.

E. Gedvilė ketvirtoje vietoje likusią ukrainietę Hanną Fedosejevą aplenkė vos 2 sek., praneša Lietuvos kurčiųjų sporto komitetas.

Puikiai ir lygiaverčiai kovojo kitos dvi mūsų šalies atstovės. Viltė Kanapinskaitė, sugaišusi 23 min. 26 sek. vos sekunde aplenkė rinktinės draugę Adriją Atgalainę, likusią aštuntą.

Gerų pagyrimo žodžių verti Lietuvos vyrai (6 km; 30 kontr. punktų) pasirodė kiek kukliau. Rokas Koveckis užėmė penktąją vietą tarp 25 dalyvių – 25:14, Mikalojus Makutėnas – septintąją – 26:38.

Trečiasis rinktinės narys Mantas Volungevičius dėl praleisto punkto buvo diskvalifikuotas.

Sekmadienį Lietuvos ketvertukas (A. Atgalainė, R. Koveckis, M. Makutėnas, G. Diržiūtė) po permainingos kovos iškovojo vicečempionų titulą komandų estafetės rungtyje.

Iš Latvijos kurtieji orientacininkai grįš su sidabro bei bronzos medaliais.

„Čempionatu galiu džiaugtis dvigubai: gerai pasirodėme ir iškovojome medalį asmeninėje rungtyje, – teigė mūsų šalies rinktinės vyriausiasis treneris Laimis Drazdauskas. – Tai labai svarbu komandai. Ilgojo sprinto rungtyje tikėjau G. Diržiūte, kad ji parodys tai, ką demonstravo rengdamąsi čempionatui. Nenuvylė. Apskritai visi gerai komandos nariai gerai pasirodė, tik paskutinę dieną nepasisekė M. Volungevičiui.“

Išmanūs transporto infrastruktūros sprendimai – naujasis pažangos etapas pasitelkiant 5G
Liepos 3 d. šeimos su vaikais PLC „Mega“ pramogaus nemokamai
Naujos programėlės „Joiner App“ vartotojai atskleidė, kaip pasikeitė jų gyvenimai
Užsisakykite
15min naujienlaiškius