Metinė prenumerata tik 7,99 Eur. Dabar tikrai ne metas nustoti skaityti!
2020 03 14

Garliavoje finišavo Baltijos rankinio lyga

Savaitgalį Garliavoje finišavo už uždarų vykęs paskutinysis Baltijos moterų lygos turas.
Baltijos lygos Top-7
Baltijos lygos Top-7 / handball.lt nuotr.
Temos: 1 Rankinis

Čempionės paaiškėjo tik po paskutiniojo mačo, kuriame Lvovo „Galyčanka“ (Baltarusija) 34:30 (22:18) nugalėjo Minsko „BNTU-Belaz“ (Baltarusija) merginas.

Situacija susiklostė taip, kad prieš paskutiniąsias rungtynes šios dvi komandos buvo turnyrinės lentelės viršuje. Tiesa, „Galyčanka“ turėjo 2 taškų pranašumą, tad ukrainietėms užteko ir lygiųjų finalinėse rungtynėse.

Lvovo rankininkės pirmavo nuo pirmos iki paskutinės mačo minutės ir į kiekvieną varžovių bandymą spurtuoti atsakydavo rezultatyviu žaidimu. Lemiamas lūžis įvyko antrajame susitikimo kėlinyje, kai Minsko klubas buvo priartėję iki 2 įvarčių (26:28), tačiau penkių minučių atkarpą jų varžovės laimėjo 5:1 ir susikrovė pergalingą pranašumą - 33:27. Paskutinėmis minutėmis intrigos grąžinti Baltarusijos klubui jau nepavyko ir „Galyčanka“ šventė pergalę – 34:30.

Kiek anksčiau trečiąją vietą Baltijos lygoje jau buvo užsitikrinusi Kauno rajono „Cascada-HC Garliava SM“, kuri finišavo su 8 taškais. Tiek pat taškų surinko ir Kauno „ACME-Žalgiris“, tačiau tarpusavio susitikimų pranašumą turėjo Kauno rajono rankininkės.

Penktos liko Vilniaus „Eglės“ merginos, kurios šeštadienį dar žaidė rungtynes su Gardino „Gorodničanka“. Pergalė 36:32 (20:15) ir leido vilnietėms į paskutinę vietą nustumti Gardino rankininkes.

Po paskutiniojo turo buvo apdovanotos ne tik komandos, bet ir geriausiai pasirodžiusios pirmenybių žaidėjos.

Geriausia vartininke tapo Viktorija Saltaniuk („Galyčanka“), kairiojo krašto žaidėja – Regina Kudriavceva („BNTU-Belaz“), dešiniojo krašto – Mantė Voskresenskaja („HC Garliava SM-Cascada“), įžaidėja – Mariana Markevič („Galyčanka“), Kairiojo pusiau krašto – Natalija Savčuk („Galyčanka“), dešiniojo pusiau krašto – Tetjana Poliak („Galyčanka“), linija – Audinga Kniubaitė („ACME-Žalgiris“), gynėja – Grėta Burkaitė („ACME-Žalgiris“).

Rezultatyviausia lygos žaidėja, pelniusi net 105 įvarčius, tapo Aušra Šponė („Eglė“), o naudingiausia pirmenybių žaidėja išrinkta Mariana Markevič („Galyčanka“).

Šviežia ir kokybiška mėsa: kaip „Lidl“ užtikrina jos šviežumą?
Kaip efektyviai atsikratyti drėgmės namuose ir neleisti jai sugrįžti?