2018 11 19

Geriausių Lietuvos dviratininkų rinkimai finišavo

Šiais metais Lietuvos treko dviratininkai pasaulio ir Europos čempionatuose bei pasaulio taurės varžybose iškovojo devynis medalius – aštuonis sidabro ir vieną bronzos, o plento dviratininkai į Tarptautinės dviračių sporto sąjungos (UCI) kalendorių įtrauktose varžybose užsienyje prizines vietas iškovojo 19 kartų.
Geriausių dviratininkų rinkimai
Geriausių dviratininkų rinkimai / LDSF nuotr.

Lietuvos treko karalienė Simona Krupeckaitė Nyderlanduose surengto pasaulio treko čempionato keirino rungtyje iškovojo bronzos medalį.

Pasaulio treko taurės varžybose Simona iškovojo du sidabro medalius – sprinte ir komandų sprinte su Migle Marozaite, Vasilijus Lendelis – sidabrą pelnė sprinte, o Olivija Baleišytė skrečo rungtyje taip pat buvo antra.

Iš plento dviratininkų pergales užsienyje šventė Rasa Leleivytė ir Ramūnas Navardauskas, o prizines vietas dar iškovojo Evaldas Šiškevičius bei Ignatas Konovalovas. R.Leleivytė Europos čempionate iškovojo penktą, o pasaulio pirmenybėse finišavo 11-a.

Kalnų dviračių varžybose net 15 pergalių iškovojo Katažina Sosna. Europos jaunių ir jaunimo treko pirmenybėse Lietuvos dviratininkės iškovojo net keturis sidabro medalius.

Lietuvos dviračių sporto federacija (LDSF) kartu su portalu 15min iki lapkričio 26 dienos rengė geriausių 2018 metų šalies dviratininkų rinkimus. Geriausią dviratininkę, dviratininką ir jaunąją (-ąjį) dviratininkę(-ą) lygiomis teisėmis rinko 15min lankytojai, LDSF Vykdomasis komitetas, dviračių sporto treneriai ir sporto žurnalistai. Surinkus vienodai taškų, aukštesnę vietą lems LDSF Vykdomojo komiteto balsavimo rezultatai. Iš viso nominuotos aštuonios dviratininkės ir devyni dviratininkai.

Už savo favoritus dviračių mėgėjai galėjo balsuoti nuo lapkričio 19 iki lapkričio 26 dienos. Rinkimų nugalėtojai bus apdovanoti lapkričio 30 dieną Vilniuje.

Geriausia 2017 metų Lietuvos dviratininke buvo išrinkta Simona Krupeckaitė, dviratininku – Gediminas Bagdonas, o “Kylančios žvaigždės” nominacijoje nugalėjo Akvilė Gedraitytė.

Skrydžio režimu: atviras „Gurtam“ vadovo interviu su Benediktu Vanagu
Kokias tvoras ir kodėl šiemet renkasi namų savininkai?
Daugiau Pliusų sporto entuziastams:„Gym+“ vėl plečiasi