2023 10 19

„Kaunas City“ ir vėl nugalėjo „7bet-Hockey Punks“

„Kaunas City“ komanda antrą kartą šiame sezone privertė kapituliuoti Vilniaus „7bet-Hockey Punks“ klubą. OHL Baltijos ledo ritulio čempionato rungtynėse Kaune šeimininkai 5:1 nukovė svečius iš Vilniaus.
„Kaunas City“
„Kaunas City“ / nuotr. hockey.lt

Pirmajame rungtynių kėlinyje vyravo apylygis žaidimas. Abi komandos turėjo po vieną daugumą ir atliko panašų skaičių metimų, bet įvarčių pelnyta nebuvo.

Situacija pasikeitė antrajame. Jau 14-ąją sekundę Lukas Žukauskas perėmė ritulį už varžovų vartų, perdavė jį Denysui Hončarenko, kuris surado įvartį iš arti pelniusį Nazarą Ružnikovą.

Po trijų minučių rezultatą padvigubino „Kaunas City“ puolėjas Ondrejus Machala - jis pasižymėjo pabėgęs vienas prieš vartininką.

„7bet-Hockey Punks“ į tai atsakė sėkmingai realizuodami daugumą - atakos smaigalyje atsidūrė ir įvartį pelnė Ilja Četvertakas.

Trečiasis rungtynių kėlinys visiškai priklausė „Kaunas City“ komandai. Dar du įvarčius pelnė O.Machala, o vieną pridėjo Kostas Gusevas.