2013 04 28

Lietuvos fechtavimo čempionais špagos rungtyje tapo Justinas Kinderis ir Paulina Bajorūnaitė

Šeštadienį Vilniuje įvyko Lietuvos fechtavimo čempionatas į kurį susirinkę kovotojai išmėgino jėgas špagos rungtyje.
Justinui Kinderiui koją pakišo feshtavimosi rungtis
Justinas Kinderis. / Fotodiena/Alfredo Pliadžio nuotr.

Moterų varžybos dalyvavo 27 dalyvės, o geriausiai pasirodė Paulina Bajorūnaitė, finalinėje kovoje 15:12 įveikusi Ievą Serapinaitę. Pusfinalyje P.Bajorūnaitė nugalėjo Adelę Karoblytę 12:11, o I.Serapinaitė kelią į finalą prasiskynė rezultatu 15:14 laimėjusi prieš Viktę Ažukaitę.

Tarp 41 dalyvio vyrų špagoje čempionu tapo Justinas Kinderis, 15:7 nugalėjęs Jurijų Mašalo. Pusfinaliuose būsimasis čempionas 15:12 įveikė Nikolajų Čaldiną, o J.Mašalo rezultatu 15:10 pranoko Kasparą Šatkauską.