2021 11 14

Lietuvos rankinio lygoje „Kauno Ąžuolas“ vietos intrigai nepaliko

Sekmadienį LRL vyko vienerios rungtynės. Garliavos sporto centre „Kauno Ąžuolas“ priėmė Šalčininkų r. „Sokol“ rankininkus.
Rungtynių akimirka / LRL nuotr.

Rungtynėse nuo pat pradžių dominavo kauniečiai, susikrovę 4 įvarčių persvarą, kurią kėlinio pabaigoje padvigubino, praneša Lietuvos rankinio lyga (LRL).

Tačiau į vėžes grįžę Šalčininkų rankininkai pamažu tirpdė persvarą iki 4 įvarčių (22:18). Kauniečiai varžovams neketino leisti išlyginti rezultato ir vėl pradėjo užtikrintai tolti nuo priešininkų.

Įpusėjus antrajam kėliniui komandas jau skyrė 10 įvarčių (31:21) ir „Sokol“ vilties pavyti kauniečius nebeliko. Rungtynės baigėsi „Kauno Ąžuolo“ pergale – 41:27.

HC „Kauno Ąžuolo“ gretose daugiausiai įvarčių pelnė Vilius Juozaitis – 14. Kristupas Kručas su Karoliu Jankausku pridėjo po 7.

Šalčininkų r. „Sokol“ komandoje įvarčiais išsiskyrė Mantas Urvikis – 12 (3 iš 7 m). Pavelas Vitožens su Ryčiu Paškevičiumi pridėjo po 4.

Artimiausios LRL rungtynės planuojamos ateinantį šeštadienį. HC „Utena“ namuose priims Panevėžio „SC-RSSG-Grifą“, RK „Šiauliai“ pasitiks HC „Kauno Ąžuolą“, o sostinėje HC „Amber“ priims HC „Molėtus“.