2012 03 26

Lietuvos stalo tenisininkai tęsia pergalių seriją pasaulio komandiniame čempionate Vokietijoje

Vokietijoje vyksta komandinis pasaulio stalo teniso čempionatas, kuriame dalyvauja 93 moterų ir 121 vyrų komandos.
Eglė Stuckytė
Eglė Stuckytė / Eriko Ovčarenko / BNS nuotr.

Moterų antrojo diviziono G grupės turnyro antrajame ture Lietuvos stalo tenisininkės pirmadienį 3:1 nugalėjo pirmąją nesėkmę patyrusią Kolumbijos ekipą.

Du taškus Lietuvos komandai pelnė Eglė Stuckytė 3:1 (11:9, 12:10, 10:12, 11:7) nugalėjusi Johaną Araquę ir 3:1 (8:11, 14:12, 12:10, 11:9) įveikusi Paulą Mediną, vieną - Ieva Venslavičiūtė, 3:2 (11:8, 7:11, 4:11, 11:9, 11:6) privertusi pasiduoti Paulą Mediną.

Nepasisekė Eglei Orlovaitei, kuri 2:3 (11:7, 4:11, 11:9, 8:11, 9:11) nusileido Lady Ruano.

Taip pat antrąją pergalę G grupėje iškovojo Australijos rinktinė, 3:0 nugalėjusi egiptietes.

Trečiajame antrojo turo mače Danijos stalo tenisininkės 3:1 nugalėjo Kongo ekipą.

Trečiajame ture pirmadienį vėlai vakare lietuvės žaidžia su Egipto komanda.

6. Kongas 2 0 2 2

Trečiąją pergalę trečiojo diviziono J grupės turnyre iškovojo Lietuvos vyrų rinktinė. Pirmadienį trečiajame ture Lietuvos komanda 3:0 nugalėjo Kataro ekipą ir tapo vienvalde grupės lydere.

Pergalingame mače Alfredas Udra 3:1 (3:11, 11:5, 11:5, 11:4) įveikė Fahedą Almughanne'ą, Tomas Mikutis 3:0 (11:8, 11:7, 11:4) nugalėjo Waledą Nasserą Alhajjai, o Kęstutis Žeimys 3:0 (14:12, 12:10, 11:4) privertė pasiduoti Germaną Shmetą.

Kituose J grupės trečiojo turo mačuose Ekvadoro stalo tenisininkai nelauktai 3:2 įveikė JAV ekipą, o Juodkalnija susitinka su Malaizija.