37-erių australė Paryžiaus olimpinėse žaidynėse per tris kovas nepelnė nė taško, pralaimėjusi ir Lietuvos atstovei Dominikai Banevič (B-Girl Nicka).
Bet Raygun išgarsėjo dėl savo netradicinių judesių, tokių kaip vandens purkštuvo imitavimas ar kengūros šuoliukai.
Universitete dėstanti moteris liko toli nuo pirmą kartą į olimpinę programą įtraukos rungties medalių, bet tapo tikra įžymybe jos pasirodymų vaizdams pasklidus socialiniuose tinkluose.
Daugybė internautų diskutavo, kaip australė apskritai pateko į olimpines žaidynes, kuriose varžėsi tik 17 geriausių pasaulio breiko šokėjų, bei rodydami Raygun epizodus kritikavo breiko įtraukimą į olimpinę šeimą.
Iš pradžių australė ketino ir toliau tęsti karjerą, bet galiausiai nusprendė pakeisti savo nuomonę.
„Negaliu sukontroliuoti, kaip žmonės mane mato. Ketinau ir toliau varžytis, bet dabar tai padaryti būtų sunku. Manau, kad sulaukčiau daug kreivų žvilgsnių, žmonės mane filmuotų ir dalintųsi socialiniuose tinkluose“, – australų radijo stotyje „2DayGM“ kalbėjo olimpietė.
Ji atskleidė po žaidynių sulaukusi daugybės nepažįstamų žmonių žinučių. Buvo sukurta ir peticija, kuria reikalauta, kad breiko šokėja atsiprašytų už savo pasirodymus. Australė ir jos vyras buvo kaltinti ir sufabrikavę atranką į olimpines žaidynes.
„Šokis yra labai smagus užsiėmimas, leidžiantis tau gerai jaustis. Nemanau, kad žmonėms turėtų bent kiek rūpėti, kaip jie šoka. Aš vis dar šoku, taip pat ir breiką. Bet tai darysiu tik savo svetainėje su vyru!“ – sakė Raygun.
Breikas dar prieš Paryžiaus olimpines žaidynes buvo išimtas iš 2028 m. žaidynių Los Andžele programos, bet gali sugrįžti į ją per dar kitą renginį 2032-aisiais.