Šiuo savo sumanymu senukas norėjo padėti Didžiosios Britanijos nacionalinei sveikatos apsaugos sistemai (NHS).
Iš pradžių apie akciją paskelbęs vyras tikėjosi įveikti šimtą maždaug 25 metrų ratų savo namo kieme ir taip surinkti lėšų gydytojams, kurie jam padėjo įveikti vėžį ir išgydė klubo lūžius.
Pagal pirminį planą jis prieš savo 100-ąjį gimtadienį planavo įveikti po 10 tokių ratų per dieną ir tokiu būdu iš akcijai neabejingų tautiečių surinkti 1000 svarų.
Visgi nutiko neįtikėtinas dalykas. Aukoti pinigus ėmė tūkstančiai iš viso pasaulio. Teigiama, kad prie akcijos prisidėjo per 450 tūkst. žmonių, o 100 ratų įveikęs T.Mooras gydytojams galiausiai surinko net 12 mln. svarų.
„Jie nusipelno kiekvieno gauto cento“, – po finišo teigė karo veteranas.
Senolio dukra Hanna įsitikinusi, kad po šios sėkmės jos tėvas nesiliaus.
„Visa tai viršijo mūsų lūkesčius. Jokiais žodžiais negalime išsakyti dėkingumo britų visuomenei. Manau, kad tėtį tai įkvėps naujiems iššūkiams“, – įsitikinusi dukra.
Kasdieninės vyriausybės spaudos konferencijos metu šalies sveikatos sekretorius Mattas Hancockas padėkojo kapitonui T.Morre'ui.
„Noriu pagerbti šį žmogų ir ypatingai jam padėkoti. T.Morre'as sutelkė ir įkvėpė visą tautą“, – kalbėjo politikas.
Antrojo pasaulinio karo metais T.Moore'as gavo kapitono laipsnį. Jis dalyvavo mūšiuose Indijoje ir Mianmare. Po Japonijos kapituliacijos buvo perkeltas į Sumatrą, o vėliau instruktoriumi dirbo karo mokykloje Anglijoje.
Po šios akcijos britai siūlo jo vardu pavadinti vieną iš NHS ligoninių.