Sportas gyvai

Penkiakovininkams E.Adomaitytei ir T.Puronui – pasaulio čempionato bronza

Kinijoje šiandien pasibaigusio 2024 metų šiuolaikinės penkiakovės pasaulio čempionato mišrių estafečių varžybose Elzbieta Adomaitytė ir Titas Puronas pasipuošė bronzos medaliais.
Elzbieta Adomaitytė ir Titas Puronas.
Elzbieta Adomaitytė ir Titas Puronas. / UIPM World Pentathlon / Nuno Gonçalves nuotr.

Fechtavimosi rungtyje lietuviai laimėjo 16 dvikovų ir pelnė 244 taškus, dar 4 taškai buvo pelnyti papildomame fechtavimosi etape. Tai buvo geriausias rezultatas tarp 13 varžybose dalyvavusių komandų.

Plaukimo rungtyje 22 metų E.Adomaitytė ir jos bendraamžis T.Puronas distanciją įveikė per 2 min. 7,63 sek. (13 vieta) ir pelnė dar 295 taškus.

UIPM World Pentathlon / Nuno Gonçalves nuotr./Elzbieta Adomaitytė.

Jojimo rungtis dėl lietaus buvo atšaukta, o bėgimo ir šaudymo rungtį lietuviai pradėjo antri. Nuo pirmoje vietoje buvusių korėjiečių Sunwoo Kim ir Changwano Seo mūsiškius skyrė tik 2 sekundės.

Vis dėlto išlikti greta korėjiečių dėl gausybės netaiklių šūvių lietuviams nepavyko, o po trečiojo šaudymo ruožo aukštyn buvo praleista dar ir Egipto komanda.

E.Adomaitytė ir T.Puronas paskutinę rungtį įveikė per 12 min. 18,60 sek. ir pelnė 562 taškus.

UIPM World Pentathlon / Nuno Gonçalves nuotr./Elzbieta Adomaitytė ir Titas Puronas.

Visą varžybų dieną lietuviai baigė savo sąskaitoje turėdami 1105 taškus.

Čempionais tapę korėjiečiai S.Kim ir C.Seo surinko 1116 taškų, o antrąją vietą užėmę ir iš 6 pozicijos paskutinėje rungtyje pakilę egiptiečiai Ismail Malak ir Mohamedas Elgendy – 1110.

Išmanūs transporto infrastruktūros sprendimai – naujasis pažangos etapas pasitelkiant 5G
Liepos 3 d. šeimos su vaikais PLC „Mega“ pramogaus nemokamai
Naujos programėlės „Joiner App“ vartotojai atskleidė, kaip pasikeitė jų gyvenimai
Užsisakykite
15min naujienlaiškius