2008 10 25

Pirmasis D.Zubraus įvartis NHL pirmenybėse

Pirmąjį įvartį septintose 2008-2009 metų Šiaurės Amerikos Nacionalinės ledo ritulio lygos (NHL) reguliariojo sezono rungtynėse pelnė Dainius Zubrus, tačiau lietuvio klubas penktadienį namuose 3:6 (3:2, 0:2, 0:2) pralaimėjo Filadelfijos „Flyers“ ledo ritulininkams.
Dainius Zubrus
Dainius Zubrus / „Reuters“/„Scanpix“ nuotr.

Po Lietuvos ledo ritulininko įvarčio pirmojo kėlinio pabaigoje (15:09) rezultatas tapo lygus – 2:2.

Penktadienio rungtynėse D. Zubrus per 17 minučių keturis kartus metė į varžovų vartus bei išvengė baudos minučių.

Be įvarčio, per septynis šio sezono mačus lietuvis atliko rezultatyvų perdavimą bei surinko aštuonias baudos minutes.

Likusius įvarčius arenos šeimininkams pirmajame kėlinyje pelnė Travisas Zajacas (0:47) ir Zachas Parise`as (19:41).

Nugalėtojų gretose įvarčiais pasižymėjo Jeffas Carteris (1:50), Mike`as Knuble`as (11:25), Simonas Gagne`as (31:57), Scottas Hartnellas (36:55 ir 58:04) bei Joffrey Lupulas (51:22).

Po antrosios nesėkmės šiame sezone „Devils“ ledo ritulininkai su 10 taškų Rytų konferencijos Atlanto pogrupyje užima trečiąją vietą.

Pirmąją pergalę iškovojęs „Flyers“ (5 tšk.) klubas, kurio sąskaitoje yra trys pralaimėjimai bei trys nesėkmės po pratęsimų, šiame pogrupyje yra ketvirtas.