Geras turinys neatostogauja. Prenumerata vos nuo 0,50 Eur/mėn!

Rokas Kmieliauskas antrajame „Tour of Lithuania“ etape – šeštas

Pirmųjų tarptautinių daugiadienių dviračių plento lenktynių „Tour of Lithuania“ (UCI II kategorija) antrajame etape ketvirtadienį Lietuvos komandos „Energus Cycling Team“ narys Rokas Kmieliauskas iškovojo 6 vietą.
Rokas Kmieliauskas
Rokas Kmieliauskas / „Energus Cycling Team“ nuotr.

Nugalėjo danas Madsas Andersenas („Airtox – Carl Ras“), praneša Lietuvos dviračių sporto federacija.

Jis 170 km Gargžduose ir jų apylinkėse nuvažiavo per 3 val. 24 min. 52 sek. (vid. greitis – 49,788 km/h).

R.Kmieliauskas nuo nugalėtojo atsiliko 46 sek.

Mantas Januškevičius („Energus Cycling Team“) finišavo 16-as (+1.38), Venantas Lašinis („Energus Cycling Team“) – 22-as (+2.23), o Lukas Talačka („Top Team Cycling“) – 25-as (+2.27).

Etapą laimėjęs M. Andersenas tapo lenktynių lyderiu. R. Kmieliauskas bendrojoje įskaitoje pakilo į penktą vietą. Jis nuo lyderio atislieka 1 min. 57 sek. M. Januškevičius klasifikuotas 19-as (+2.53).

Pirmąjį etapą Klaipėdoje (179,2 km) laimėjo danas Stianas Rosenlundas („Airtox – Carl Ras“) – 3 val. 42 min. 31 sek. (vid. greitis – 48,32 km/h). Iš lietuvių aukščiausias vietas – 18-ą ir 20-ą – užėmė V. Lašinis (+1.03) ir L. Talačka (+1.03).

Lenktynes pradėjo 109 dviratininkai iš 19-os komandų ir 13-os šalių. Iš viso startavo 25 Lietuvos dviratininkai.

III etapas vyks penktadienį nuo 11.00 val. Ukmergėje, IV etapas šeštadienį – Utenoje, o V etapas sekmadienį – Alytuje.

Išmanūs transporto infrastruktūros sprendimai – naujasis pažangos etapas pasitelkiant 5G
Liepos 3 d. šeimos su vaikais PLC „Mega“ pramogaus nemokamai
Naujos programėlės „Joiner App“ vartotojai atskleidė, kaip pasikeitė jų gyvenimai
Užsisakykite
15min naujienlaiškius