2021 07 27

Šventė Bermuduose: mažesnės už Panevėžį salos laimėjo istorinį olimpinį medalį

Vos du sportininkus į Tokijo olimpines žaidynes atsiuntusios Bermudų salos – euforijoje. Triatlonininkė Flora Duffy antradienį Japonijoje iškovojo olimpinį auksą.

Visas varžoves aplenkusi 33-ejų sportininkė nykštukinėms Bermudų saloms iškovojo pirmąjį olimpinį medalį per visą istoriją.

2020 m. duomenimis Bermudų salose gyveno 62 tūkst. gyventojų – mažiau nei Panevėžyje (85 tūkst.).

Visą olimpinę moterų triatlono trasą F.Duffy įveikė per 1 val. 55 min. ir 36 sekundes. 750 m ji nuplaukė per 18:32 min., dviračiu 40 km numynė per 1 val. 2:49 min., o paskutinius 10 km nubėgo per lygiai 33 minutes.

AFP/„Scanpix“ nuotr./Olimpinė čempionė Flora Duffy

Sidabrą Tokijuje iškovojo britė Georgia Taylor-Brown, bronzą – pasaulio čempionė amerikietė Katie Zaferes.

Bermudų saloms Tokijo olimpinėse žaidynėse be F.Duffy dar atstovauja tik irkluotojas Dara Alizadehas.