Metinė prenumerata tik 7,99 Eur! Karūnuokite savaitgalį kokybišku turiniu.
2023 06 01

Visos trys Lietuvos penkiakovininkės Turkijoje tęsia kovą dėl vietos olimpinėse žaidynėse

Turkijos sostinėje Ankaroje ketvirtadienį tęsėsi finalinis šio sezono pasaulio šiuolaikinės penkiakovės taurės etapas, kuriame pusfinalio barjerą įveikė visos trys lietuvės.
Laura Asadauskaitė-Zadneprovskienė Tokijo olimpinėse žaidynėse.
Laura Asadauskaitė-Zadneprovskienė / Vytauto Dranginio/LTOK nuotr.

Fechtavimo rungtyje geriausiai pasirodė Ieva Serapinaitė, kuri laimėjo 19 kovų iš 35 ir bendroje įskaitoje pasidalino 10-11 vietas. Laura Asadauskaitė-Zadneprovskienė (18 pergalių) pasidalino 12-15 pozicijas, o Gintarė Venčkauskaitė (13 pergalių) – 31-32 vietas.

Plaukimo A pusfinalio grupėje I.Serapinaitė buvo 5-a (2:19.34 min.), jojime – 7-a (214 baudos balų), o kombinuotoje bėgimo ir šaudymo rungtyje – 13-a (12:49.00 min.) ir savo grupėje finišavo septinta.

B grupės plaukime L.Asadauskaitės-Zadneprovskienė buvo 14-a (2:25.22), jojime – 7-ą vietą (7 baudos balai), o kombinuotoje rungtyje – šešta (12:03.94) ir savo grupėje užėmė ketvirtą vietą.

G.Venčkauskaitė plaukime buvo 11-a (2:22.27), jojime – aštunta (14 baudos balų), o kombinuotoje rungtyje – antra (11:50.65). Lietuvė pusfinalį baigė šešta.

Moterų finalas, kuriame startuos 18 geriausių sportininkių, vyks šeštadienį.

Pasaulio taurės laimėtojai atiteks kelialapis į 2024 m. Paryžiaus olimpines žaidynes.

Pastatus įdomiais daro ne tik fasadai: kodėl svarbu, kad jie galėtų pasakoti istorijas?
Gal pats metas dalyvauti „Saulėlydžio“ sagos maratone? Visos dalys jau „Telia Play“ platformoje
Parama gamtai gali būti ir tvaresnė, ir stilinga: „Lidl“ ir Lietuvos jūrų muziejus pristato unikalią suvenyrų kolekciją
Išmanūs transporto infrastruktūros sprendimai – naujasis pažangos etapas pasitelkiant 5G
Užsisakykite
15min naujienlaiškius