2008 11 09

WTA serijos Dohos moterų teniso turnyrą laimėjo amerikietė

Aštuonių dalyvių baigiamojo sezono WTA serijos „Sony Ericsson Championships–Doha 2008“ moterų teniso turnyro Katare nugalėtoja tapo septintoji raketė amerikietė Venus Williams, finale 6:7 (5:7), 6:0, 6:2 nugalėjusi aštuntąją pagal reitingą rusę Verą Zvonariovą.
Venus Williams laimėjo turnyrą Dohoje
Venus Williams laimėjo turnyrą Dohoje / AFP/„Scanpix“ nuotr.

Turnyre Katare JAV tenisininkė laimėjo visus penkis susitikimus ir, be pagrindinio prizo, pelnė 1,34 JAV dolerių čekį.

Rusė tenkinosi 715 tūkst. piniginiu prizu.

Šiame sezone V. Williams laimėjo jau trečią turnyrą. Prieš tai ji triumfavo prestižiniame Vimbldono turnyre Anglijoje bei Ciuriche (Šveicarija).

Dvejetų varžybų Dohoje pagrindinis prizas ir 375 tūkst. dolerių čekis atiteko Carai Black iš Zimbabvės ir amerikietei Liezel Huber, kurios finale 6:1, 7:5 nugalėjo čekę Kvetą Peschkę bei australę Rennae Stubbs.