Apmaudžiai kinui nusileidęs M.Knystautas dar išsaugo bronzinę viltį

Mantui Knystautui nepavyko prasibrauti į Paryžiaus olimpinių žaidynių pusfinalį. Graikų-romėnų imtynių svorio kategorijos iki 130 kg ketvirtfinalyje lietuvis nusileido kinui Lingzhe Mengui.

Paskutinę akimirką į Paryžių iškviestas klaipėdietis aštuntfinalyje užtikrintai 9:0 nugalėjo marokietį Oussamą Assadą.

Bet ketvirtfinalyje jis susidūrė su rimtesniu oponentu.

Pirmąjį tašką lietuvis gavo už aktyvumą, bet antrajame kėlinyje jis atiteko jau Kinijos sportininkui.

M.Knystautas dar turėjo šansą perversti oponentą kovai persikėlus ant parterio, tačiau varžovas nepasidavė ir iškovojo sudėtingą pergalę.

Akistata baigėsi rezultatu 1:1, tačiau L.Mengas triumfavo dėl to, jog savąjį tašką iškovojo antrajame dvikovos kėlinyje.

Pusfinalyje kino laukia akistata su čiliečiu Yasmani Acosta arba egiptiečiu Abdellatifu Mohamedu.

Nepaisant pralaimėjimo, M.Knystautas dar išsaugo šansus kautis dėl bronzos medalio. Jam tereikia sulaukti jį nugalėjusio kino paslaugos.

Jei lietuvį įveikęs varžovas šįvakar pateks į finalą, antradienį paguodos kovoje lietuvis kausis prieš kitą L.Mengo nugalėtą imtynininką vokietį Jello Krahmerį.

Laimėjęs ją, antradienio vakarą M.Knystautas grumtųsi dėl bronzos prieš kažkurį pusfinalyje pralaimėjusį sportininką.

30-metis lietuvis olimpinėse žaidynėse varžosi antrą kartą. Prieš trejus metus Tokijo žaidynėse M.Knystautas pirmojoje kovoje 1:5 nusileido turkui Rıza Kayaalpui.

2022 m. pasaulio imtynių čempionate lietuvis iškovojo bronzos medalį.

Prancūzijos sostinėje Lietuvai atstovaus dar du imtynininkai – Gabija Dilytė (50 kg) ir Mindaugas Venckaitis (97 kg).

Skrydžio režimu: atviras „Gurtam“ vadovo interviu su Benediktu Vanagu
Kokias tvoras ir kodėl šiemet renkasi namų savininkai?