Registracija į bilietų loteriją – būtent tokį pardavimo būdą, kad visi sirgaliai turėtų vienodus šansus įsigyti bilietą, nusprendė taikyti organizatoriai – prasidėjo prieš savaitę.
Tikėtasi antplūdžio, tačiau po penkių dienų tūkstančiai bilietų vis dar buvo laisvi.
Arba ši kova nekelia tokio susidomėjimo, kaip bandoma parodyti, arba sirgalius atbaido didelės bilietų kainos. Jos prasideda nuo 3,5 tūkst. JAV dolerių ir kyla iki 15 tūkst.
Kaip bebūtų, organizatoriai dar nepanikuoja. „Esame patenkinti, kaip kol kas vyksta bilietų prekyba, – „Associated Press“ sakė Leonardas Ellerbetas, vienas kovos vadybininkų. – Mes einame link to, kad pagerintume iš sporto renginio surinktų pajamų rekordą“.
Rekordas, pasak AP, priklauso 2015 metais vykusiai F.Mayweatherio ir Manny Pacquiao kovai, kai už bilietus pavyko surinkti 72,2 mln. JAV dolerių.
„Tiesą sakant, prekyba vyksta lėtai. Manau, tam įtakos turi kainos. Žmonėms nepatogu mokėti tokias sumas“, – sako bilietų platinimo tinklo „SeatGeek.com“ ekspertas Chrisas Leydenas.
Panaši situacija ir „StubHub“ tinkle. „Dar nematome tokios paklausos, kokios buvo tikimasi. Drąsina tai, kad bent kažkiek bilietų žmonės perka“, – sakė „StubHub“ atstovė Johnna Hoff.
Dar vienas rodiklis, liudijantis, kad susidomėjimas kova kol kas yra mažas – paskutiniam rugpjūčio savaitgaliui Las Vegaso viešbučiuose vis dar ganėtinai daug laisvų kambarių.
Žinoma, organizatoriai tikisi nemažai užsidirbti ir iš mokamų transliacijų. Norintys legaliai dvikovą stebėti per TV ar savo išmaniajame įrenginyje turės sumokėti 99,95 JAV dolerių.
Teisę žiūrėti F.Mayweatherio ir M.Pacquiao dvikovą buvo įsigiję 4,6 mln. vartotojų, kurie organizatoriams atnešė apie 455 mln. dolerių pajamų. Tikimasi, kad F.Mayweatherio ir C.McGregoro kovos transliacija iš registruotų vartotojų sužers 20 mln. daugiau.