Paskutinės akcijos dienos! Prenumerata vos nuo 0,49 Eur/mėn.

Imtynininkas Kristupas Šleiva triumfavo turnyre Lenkijoje

Poznanėje (Lenkija) vyko tarptautinis graikų-romėnų imtynių jaunių turnyras. Nugalėtojo vardą svorio kategorijoje iki 50 kilogramų iškovojo Kristupas Šleiva.
Lietuvos komanda Poznanėje.
Lietuvos komanda Poznanėje. / imtynes.lt nuotr.

Jonas Paulauskas svorio kategorijoje iki 54 kilogramų tik finale nusileido Lenkijos sportininkui ir iškovojo sidabro medalį.

Trečiąsias vietas savo svorio kategorijose laimėjo Domas Krikščiūnas (46 kg), Juozas Širmenis (54 kg) ir Mantas Kupratas (69kg).

Komandinėje įskaitoje Lietuvos imtynininkai užėmė 2-ąją vietą. Turnyre dalyvavo 142 imtynininkai iš Lenkijos, Čekijos ir Lietuvos. Po šių varžybų atletai meistriškumą tobulins tarptautinėje treniruočių stovykloje.