Paskutinės akcijos dienos! Prenumerata vos nuo 0,49 Eur/mėn.

Lietuvos imtynininkas iškovojo Europos jaunimo čempionato medalį

Imtynininkas Rokas Čepauskas (72 kg) po devynių metų pertraukos padovanojo Lietuvai Europos jaunimo čempionato bronzos medalį.
Rokas Čepauskas
Rokas Čepauskas / imtynes.lt nuotr.
Temos: 2 Rokas Imtynės

Kovoje dėl bronzos lietuvis 3:1 nugalėjo Moldovos atstovą Vasile Zabicą.

Iki šiol vilniečio aukščiausias pasiekimas buvo 2019 metais užimta penkta vieta Europos jaunių (U17) čempionate.

Šiemet Rokas sausio mėnesį Klaipėdoje vykusiame šalies čempionato finale visas šešias minutes palaikė įtampą akistatoje su vienu geriausiu pastarųjų metų Lietuvos imtynininku Kristupu Šleiva, nusileido vos dviejų taškų skirtumu ir tapo šalies vicečempionu.

Įsivažiavęs Rokas Čepauskas tapo tarptautinio turnyro „Tallinn Open“ ir Šiaurės šalių čempionato nugalėtoju, iškovojo sidabrą Arvo Haavisto turnyre Estijoje ir Chomutovo Grand Prix varžybose Čekijoje.

Pavasarį Estijoje vykusiame Kristjano Palusalu turnyre Rokas Čepauskas užėmė trečią vietą, tačiau vienoje iš dvikovų jis sugebėjo nukauti Tokijo olimpinių žaidynių prizininką Mohamedą Ibrahimą El-Sayedą iš Egipto.

Visi rezultatai

Graikų-romėnų imtynės

GR - 72 kg mažasis finalas: Vasile Zabica (Moldova) - Rokas Čepauskas 1:3

GR - 72 kg pusfinalis: Rokas Čepauskas - Levente Levai'us (Vengrija) 3:5

GR - 72 kg ketvirtfinalis: Onuras Yurtada (Turkija) - Rokas Čepauskas 5:9

GR - 72 kg aštuntfinalis: Rokas Čepauskas - Anri Putkaradzė (Sakartvelas) 9:0

GR – 72 kg kvalifikacija: Rokas Čepauskas – Albertas Ivaylovas Angelovas (Bulgarija) 10:1

GR – 60 kg aštuntfinalis: Anri Chozrevanidze (Sakartvelas) – Vilius Adomavičius 9:1

GR - 67 kg aštuntfinalis: Nika Broladzė (Sakartvelas) - Donatas Rindeikis 9:0

GR – 67 kg kvalifikacija: Alexanderis Menahemas Kostukas (Izraelis) – Donatas Rindeikis 0:9

GR – 97 kg kvalifikacija: Simonas Viliūlis – Nurettin Kocas (Turkija) 2:8