Paskutinė akcijos diena! Prenumerata vos nuo 0,49 Eur/mėn.

Mindaugas Mizgaitis: „Džiaugiuosi, kad man auga pamaina“

Panevėžyje vykstančiame Lietuvos imtynių čempionate po pirmosios varžybų dienos paaiškėjo stipriausi graikų-romėnų imtynių meistrai.
Mindaugas Mizgaitis
Mindaugas Mizgaitis / Juliaus Kalinsko / 15min nuotr.

Lietuvos čempiono titulą sunkiausioje svorio kategorijoje iki 120 kg eilinį kartą iškovojo Pekino olimpinių žaidynių bronzos medalio laimėtojas Mindaugas Mizgaitis, finale be didesnio vargo įveikęs jaunesnį ir kur kas mažiau patirties turintį Mantą Knystautą.

„Jis yra vienas perspektyviausių sunkiasvorių ir ateityje bus mano pamaina. Knystautas tai jau įrodė laimėdamas Europos jaunimo čempionato sidabro medalį, nors šioje amžiaus grupėje galės varžytis dar trejus metus. Kol kas jam dar trūksta patirties, todėl kova nebuvo itin sunki“, – kalbėdamas apie finalinę kovą SportoTV.lt tvirtino M. Mizgaitis.

Netikėtumų neužfiksuota ir kitose kovose.

Svorio kategorijoje iki 55 kg nugalėjo panevėžietis Marius Baranauskas, svorio kategorijoje iki 60 kg triumfavo Justas Petravičius, svorio kategorijoje iki 66 kg stipriausias buvo Edgaras Venckaitis, svorio kategorijoje iki 74 kg nugalėjo trakiškis Laimonas Gečas.

Svorio kategorijoje iki 84 kg pirmąją vietą iškovojo Londono olimpinių bronzos medalio laimėtojas Aleksandras Kazakevičius, o svorio kategorijoje iki 96 kg triumfavo pasaulio jaunimo čempionas Vilius Laurinaitis.

Sekmadienį Panevėžyje vyks laisvųjų imtynių bei moterų čempionato kovos. Finalines varžybas nuo 15.00 val. tiesiogiai transliuos internetinė sporto televizija SportoTV.lt.