Olimpinis debiutas M.Venckaičiui nesusiklostė: pripažino kirgizo pranašumą

Mindaugas Venckaitis antradienio popietę pradėjo Paryžiaus olimpinių žaidynių graikų-romėnų imtynių varžybas, bet pirmoje dvikovoje buvo priverstas pripažinti tituluoto varžovo iš Azijos pranašumą.

Svorio kategorijos iki 97 kg aštuntfinalyje lietuvis 1:5 pralaimėjo Kirgizijos atstovui Uzuru Džuzupbekovui.

M.Venckaitis per pirmas 20 sekundžių užsidirbo tašką ir pasirinko kovojimą ant žemės, bet ten lietuviui parversti oponento nepavyko.

Antrajame kėlinyje kirgizas pelnė tašką ir išlygino rezultatą, o kovoje ant žemės sugebėjo pervesti lietuvį ir išmesti jį už rato, taip gaudamas pergalingus keturis taškus.

Dabar lietuviui teks laukti, kad Kirgizijos atstovas pasiektų finalą, tuomet galėtų kautis paguodos turnyre ir tikėtis pakovoti dėl bronzos.

Priminsime, kad Paryžiuje M.Venckaitis pratęsė gražias savo šeimos tradicijas. Prieš tai olimpinėse žaidynėse yra startavę ir Mindaugo broliai Valdemaras (2008 m. Pekine) ir Edgaras (2012 m. Londone ir 2016 m. Rio de Žaneire).