Paskutinės akcijos dienos! Prenumerata vos nuo 0,49 Eur/mėn.

Vitalijaus Karpačiausko vardo bokso turnyre nugalėtojais tapo net devyni lietuviai

Panevėžio „Cido“ arenoje baigėsi 15-asis geriausio visų laikų Panevėžio miesto boksininko, Europos čempiono, pasaulio vicečempiono ir Atlantos olimpinių žaidynių dalyvio Vitalijaus Karpačiausko vardo tarptautinis bokso turnyras.
Lietuvos bokso 90-mečio minėjimas Vilniuje
Lietuvos bokso 90-mečio minėjimas Vilniuje / Alfredas Pliadis

Jubiliejiniame turnyre įvairiose amžiaus grupėse 11-oje svorio kategorijų kovojo 74 atletai iš 7 šalių – Norvegijos, Baltarusijos, Ukrainos, Lenkijos, Estijos, Latvijos ir Lietuvos.

Nepralenkiama šiemet buvo Lietuvos komanda, pelniusi liūto dalį – net devynis aukso medalius. Du aukščiausios prabos apdovanojimus iškovojo Ukrainos bokso mokyklos auklėtiniai.

Čempionais jaunių amžiaus grupėje tapo lietuviai Nerijus Bagočius (svorio kategorija iki 57 kg), Augustas Beliūnas (63 kg), Aidas Tamašauskas (63 kg), jaunimo turnyre nugalėjo Lietuvos atstovai Andrejus Linda (52 kg), Dmitrijus Bogdanovičius (64 kg) ir Darius Ašmontas (75 kg.) bei ukrainietis Andrejus Gorodeskis (91 kg).

Vyrų varžybose atskirose svorio kategorijose ant aukščiausio prizininkų pakylos laiptelio lipo lietuviai Marius Vyšniauskas (52 kg) bei Mindaugas Bankauskas (56 kg) bei ukrainietis Robertas Martanas (virš 91 kg), o moterų varžybose triumfavo lietuvaitė Vaida Valskytė (60 kg).

Techniškiausiu turnyro boksininku buvo pripažintas ukrainietis Andrejus Gorodeskis.

„Esu be galo patenkintas šiuo jubiliejiniu mano vardo turnyru, į kurį atvyko labai pajėgios komandos. Norėčiau padėkoti visiems prisidėjusiems prie šio projekto įgyvendinimo“, – kalbėjo V. Karpačiauskas.

Turnyro nugalėtojai ir prizininkai:

Jaunių (iki 16 metų) amžiaus grupė:

svorio kategorija iki 57 kg -

1. Nerijus Bagočius (Lietuva)

2. Ritvars Šulga (Latvija)

3. Artiom Chulitski (Estija) 3. Rolandas Dirsė (Lietuva)

svorio kategorija iki 63 kg -

1. Augustas Beliūnas (Lietuva)

2. Jaroslavas Karpovičius (Lietuva)

3. Aleksej Zernov (Baltarusija) 3. Deividas Ratovičius (Lietuva)

svorio kategorija iki 70 kg -

1. Aidas Tamašauskas (Lietuva)

2. Kevin Klenovskij (Lietuva)

3. Artur Zajančkovskij (Lietuva) 3. Mateusz Dekarz (Lenkija)

Jaunimo (iki 18 metų) amžiaus grupė:

svorio kategorija iki 52 kg -

1. Andrejus Linda (Lietuva)

2. Genadij Istomin (Estija)

3. Vojak Adam (Lenkija) 3. Ruslan Tamilin (Lietuva)

svorio kategorija iki 64 kg -

1. Dmitrijus Bogdanovič (Lietuva)

2. Daniel Gronner (Norvegija) 3. Denis Brežnev (Lietuva) 3. Mindaugas Želnys (Lietuva)

svorio kategorija iki 75 kg -

1. Darius Ašmontas (Lietuva)

2. Artur Pavlovskij (Lietuva)

3. Artur Filipovič (Lietuva) 3. Roman Vasilevskij (Ukraina)

svorio kategorija iki 91 kg -

1. Andrij Gorodeckij (Ukraina)

2. Rytis Sutkus (Lietuva)

3. Paulius Zujevas (Lietuva) 3. Bartosz Chmielevski (Lietuva)

Suaugusiųjų grupė -

1. Marius Vyšniauskas (Lietuva)

2. Arsenij Ribakov (Baltarusija)

3. Zybula Lukasz (Lenkija) 3. Ivan Kazlovskij (Baltarusija)

svorio kategorija iki 56 kg -

1. Mindaugas Bankauskas (Lietuva)