A.Gudžius „Deimantinės lygos“ finale suspindo medaliu

Disko metikas Andrius Gudžius sezoną užbaigė su dar vienu medaliu.
Andrius Gudžius
Andrius Gudžius / AFP/„Scanpix“ nuotr.

Bronzą pasaulio čempionate šiemet laimėjęs 31-erių lietuvis tokios pat spalvos apdovanojimą pelnė ir „Deimantinės lygos“ finale.

Ciuriche (Šveicarija) vykusiose prestižinėse varžybose A.Gudžius geriausiu penktuoju bandymu diską nuskraidino 65,28 metro (X – 65,08 – X – X – 65,28 – 63,44) ir užėmė 3 vietą.

Čempionu tapo slovėnas Kristjanas Čehas (67,10), šiemet laimėjęs ir pasaulio čempionatą. Tiesa, Europos pirmenybėse likęs už jaunojo Mykolo Aleknos nugaros – antras.

19-metis M.Alekna, studijuojantis JAV, į „Deimantinės lygos“ finalą nepateko, nes dalyvavo tik viename etape (užėmė 2 vietą), o vardinį kvietimą būtų gavęs tik laimėjęs pasaulio čempionatą (buvo antras).

Sidabrą „Deimantinės lygos“ finale ketvirtadienį pelnė austras Lukasas Weisshaidingeris (65,70 m).

Olimpinis čempionas švedas Danielis Stahlis, turintis geriausią šių metų rezultatą, liko tik penktas.

Čempionui K.Čehui atiteko 30 tūkst. JAV dolerių, A.Gudžiui – 7 tūkst.

A.Gudžius yra laimėjęs šias prestižines komercines varžybas 2017 metais.

L.Jasiūnaitė – šešta

Kitai „Deimantinės lygos“ finale dalyvavusiai lietuvei – Livetai Jasiūnaitei – sublizgėti nepavyko.

Alfredo Pliadžio/LLAF nuotr./Liveta Jasiūnaitė

Mūsiškė geriausiu bandymu ietį numetė 57,73 m ir užėmė 6 vietą.

Triumfavo amerikietė Kara Winger (64,98 m), aplenkusi australę Kelsey-Lee Barber (63,72 m) ir japonę Haruką Kitaguchį (63,56 m).

Pastatus įdomiais daro ne tik fasadai: kodėl svarbu, kad jie galėtų pasakoti istorijas?
Gal pats metas dalyvauti „Saulėlydžio“ sagos maratone? Visos dalys jau „Telia Play“ platformoje
Parama gamtai gali būti ir tvaresnė, ir stilinga: „Lidl“ ir Lietuvos jūrų muziejus pristato unikalią suvenyrų kolekciją
Išmanūs transporto infrastruktūros sprendimai – naujasis pažangos etapas pasitelkiant 5G
Užsisakykite
15min naujienlaiškius