Geras turinys neatostogauja. Prenumerata vos nuo 0,50 Eur/mėn!

A.Palšytė ir U.Baikštytė liko už Europos čempionato finalo borto

Lietuvos šuolininkėms į aukštį nepavyko prasibrauti į Romoje (Italija) vykstančio Europos čempionato finalą.
Airinė Palšytė
Airinė Palšytė / „Reuters“/„Scanpix“ nuotr.

Airinė Palšytė įveikė 189 cm aukštyje iškeltą kartelę ir bendroje įskaitoje liko tryliktoje vietoje – iškart už į finalą patekusio dvyliktuko.

Lietuvei galėjo pakakti ir tokio aukščio, bet jį mūsiškė įveikė tik trečiu bandymu ir turėjo užleisti į priekį savo priešininkes, kartelę peršokusias iš pirmo arba antro mėginimo.

176, 181 ir 185 cm aukščius A.Palšytė įveikė iš pirmo bandymo, o 192 cm aukščio peršokti tai nepavyko.

Urtei Baikštytei pakluso tik 181 cm aukštyje iškelta kartelė. Lietuvė užėmė 26-ąją vietą.

25-erių sportininkė 176 cm peršoko iš pirmo karto, 181 cm – iš antro, o 185 cm peršokti jai nepavyko.

Norint patekti į finalą, sportininkėms reikėjo peršokti 192 cm aukščio kartelę arba patekti tarp dvylikos geriausių šuolininkių.

Išmanūs transporto infrastruktūros sprendimai – naujasis pažangos etapas pasitelkiant 5G
Liepos 3 d. šeimos su vaikais PLC „Mega“ pramogaus nemokamai
Naujos programėlės „Joiner App“ vartotojai atskleidė, kaip pasikeitė jų gyvenimai
Užsisakykite
15min naujienlaiškius