Amerikietė pagerino 16 metų gyvavusį pasaulio rekordą

JAV vykstančiame lengvosios atletikos čempionate pagerintas moterų 400 metrų barjerinio bėgimo pasaulio rekordas.
Dalilah Muhammad pagerino pasaulio rekordą
Dalilah Muhammad pagerino pasaulio rekordą / AFP/„Scanpix“ nuotr.

Paskutinę čempionato dieną Dalilah Muhammad finišavo per 52,20 sek. ir pasiekė naują pasaulio rekordą.

„Mano treneris man kartojo, kad jis bus mano. Turėjau tuo tikėti ir atiduoti viską. Labai jo norėjau“, – po finišo NBC televizijai džiaugėsi bėgikė.

Olimpinė čempionė pagerino 2003 metais Julijos Pečonkinos pasiektą pasaulio rekordą 0,14 sek.

Antrą vietą užėmė pasaulio jaunimo rekordo savininkė Sydney McLaughlin (52,88), trečia atbėgo Ashley Spencer (53,11).

29-erių D.Muhammad tapo olimpine čempione Rio de Žaneire. Prieš dvejus metus Londone vykusiame pasaulio čempionate amerikietė iškovojo sidabrą, tačiau šiais metais Dohoje vyksiančiose planetos pirmenybėse bus favoritė iškovoti auksą.