Bėgikė Agnė Šerkšnienė Lozanoje įvykdė pasaulio lengvosios atletikos čempionato normatyvą

Šveicarijos lengvosios atletikos klubų čempionate Lozanoje Agnė Šerkšnienė laimėjo 400 m bėgimą – 52,30 sekundės.
Agnė Šerkšnienė
Agnė Šerkšnienė / Alfredo Pliadžio nuotr.

Lietuvos bėgikė pasiekė asmeninį rekordą bei įvykdė pasaulio lengvosios atletikos čempionato Maskvoje (Rusija) normatyvą.

Tai geriausias sezono rezultatas Lietuvoje ir ketvirtas per visą laiką.

Antroji vieta moterų 400 m bėgime atiteko Simonei Werner (54,85 sek.), o trečia finišavo Gaelle Overney (56,58 sek.).

A. Šerkšnienė taip pat bėgo 4 po 100 m estafetėje „FC Zürich“ komandos sudėtyje ir taip pat tapo nugalėtoja (44,99 sek.).

Šveicarijos pirmenybių nugalėtoja tapo A.Šerkšnienės klubo „FC Zürich“ moterų komanda.