Geras turinys neatostogauja. Prenumerata vos nuo 0,50 Eur/mėn!

Briuselyje – rekordinis Simo Bertašiaus bėgimas

Sekmadienį Briuselyje (Belgija) vykusiose „World Athletics“ bronzinio lygio varžybose „IFAM Outdoor“ Simas Bertašius pagerino 1500 m rungties Lietuvos rekordą. Daugkartinis šalies čempionas distanciją įveikė per 3 min. 37,19 sek. Ankstesnis rekordas nuo 2021 metų taip pat priklausė Simui (3 min. 37,38 sek.).
Simas Bertašius
Simas Bertašius / Alfredo Pliadžio nuotr.

Antrajame bėgime dalyvavęs 30-metis S.Bertašius finišavo penktas, o galutinėje įskaitoje užėmė vienuoliktą vietą iš daugiau nei 75 dalyvių. Pirmą vietą iškovojo Etiopijos bėgikas Ermias Girma (3 min. 34,94 sek.).

Tai buvo jau ketvirtasis Lietuvos rekordininko startas šį mėnesį. Iki šiol geriausias sezono rezultatas buvo pasiektas gegužės 11 d. Vokietijoje (3 min. 37,92 sek.). Primename, jog vidutinių nuotolių bėgikui priklauso Lietuvos 1500 m uždarų patalpų (3 min. 38,32 sek.) bei 1 mylios (3 min. 59,25 sek.) rekordai.

1500 m rungties Paryžiaus (Prancūzija) olimpinių žaidynių normatyvas yra 3 min. 33,50 sek., o Romoje (Italija) netrukus vyksiančio Europos čempionato – 3 min. 36,00 sek.

Išmanūs transporto infrastruktūros sprendimai – naujasis pažangos etapas pasitelkiant 5G
Liepos 3 d. šeimos su vaikais PLC „Mega“ pramogaus nemokamai
Naujos programėlės „Joiner App“ vartotojai atskleidė, kaip pasikeitė jų gyvenimai
Užsisakykite
15min naujienlaiškius