Geras turinys neatostogauja. Prenumerata vos nuo 0,50 Eur/mėn!

Dar vienas nusivylimas: Liveta Jasiūnaitė neįveikė atrankos

Italijos sostinėje Romoje tęsiasi Europos lengvosios atletikos čempionatas. Pirmadienį ieties metimo atrankoje dalyvavo Liveta Jasiūnaitė. Deja, nesėkmingai.
Liveta Jasiūnaitė
Liveta Jasiūnaitė / Alfredo Pliadžio nuotr.

29-erių rokiškietė geriausiu antruoju mėginimu įrankį numetė 55,85 m ir į finalą nepateko.

Pirmasis sportininkės bandymas buvo 55,20 m, trečiasis – neįskaitytas.

B atrankos grupėje L.Jasiūnaitė liko aštunta, o bendroje įskaitoje užėmė 17-ąją vietą.

Į finalą pateko dvylika geriausių atlečių, o kvalifikaciją laimėjo norvegė Marie-Therese Obst (61,45 m).

Šios rungties finalas antradienį prasidės 22:36 val. Lietuvos laiku.

Lukrecija Sabaitytė pirmadienį dalyvavo 200 m atrankoje, kurioje distanciją įveikė per 23,56 sek. ir užėmė 19-ą vietą.

Alfredo Pliadžio nuotr./Lukrecija Sabaitytė

Dešimtkovės varžybas pirmadienį pradėjo ir Edgaras Benkunskas.

Išmanūs transporto infrastruktūros sprendimai – naujasis pažangos etapas pasitelkiant 5G
Liepos 3 d. šeimos su vaikais PLC „Mega“ pramogaus nemokamai
Naujos programėlės „Joiner App“ vartotojai atskleidė, kaip pasikeitė jų gyvenimai
Užsisakykite
15min naujienlaiškius