Darius Sadeckas Paryžiaus maratone finišavo 31-oje vietoje

Lietuvos lengvaatletis Darius Sadeckas aplenkė daugybę varžovų ir 37-ąjį kartą vykusiame Paryžiaus maratone užėmė aukštą 31-ąją vietą.
Maratono akimirka
Maratono akimirka / „Scanpix“ nuotr.

Finišą varžybose įvairiuose nuotoliuose pasiekė net 38 690 bėgikų, o D.Sadecko rezultatas – 2 valandos 24 minutės bei 33 sekundės.

Maratono nugalėtojai (ia kairės): Tadesas Tola, Peteris Some'as ir Ericas Ndiema.
Maratono nugalėtojai (iš kairės): Tadesas Tola, Peteris Some'as ir Ericas Ndiema.

Pirmasias tris vietas varžybose užėmė Afrikos šalių atletai: pirmas atbėgo Kenijos sportininkas Peteris Some'as (2:05:38), antras – Tadesas Tola iš Etiopijos (2:06:33), trečias – taip pat etiopas Ericas Ndiema (2:06:34).

Moterų varžybose triumfavo taip pat afrikietės. Pirma atbėgo Boru Tadese (2:21:06) iš Etiopijos, antroje vietoje finišavo taip pat etiopė Merima Mohammed (2:23:14), o trečia – Kenijos stajerė Eunice Kirwa (2:23:34).