Didžiosios Britanijos bėgikas Mohamedas Farahas – pasaulio 10 tūkst. metrų distancijos čempionas

Rusijos sostinėje vykstančiame pasaulio lengvosios atletikos čempionate šeštadienį antrąjį pirmenybių medalių komplektą išsidalijo 10 000 m bėgimo atstovai.
Didžiosios Britanijos bėgikas Mohamedas Farahas tapo pasaulio čempionu 10000 m distancijoje / „Reuters“/„Scanpix“ nuotr.

Pasaulio čempionu tapo olimpinis čempionas iš Didžiosios Britanijos Mohamedas Farahas. 30-metis Somalyje gimęs atletas nuotolyje sugaišo 27 minutes 21,71 sekundės ir vos 0,52 sekundės aplenkė čempiono titulą ginusį Ibrahimą Jeilaną iš Etiopijos.

Bronzą iškovojo Kenijos stajeris Paulas Kipngetichas Tanui, nuo nugalėtojo atsilikęs vos 0,9 sekundės, o Londono olimpiados vicečempionas amerikietis Galenas Ruppas liko tik ketvirtas: