Edis Matusevičius liko už „Deimantinės lygos“ finalo

Ciuriche (Šveicarija) ketvirtadienį baigėsi priešpaskutinis „Deimantinės lygos“ lengvosios atletikos varžybų sezono etapas, po kurio paaiškėjo finalinio etapo dalyviai.
Edis Matusevičius
Edis Matusevičius / Alfredo Pliadžio nuotr.

Vyrų ieties metime į lemiamą kovą dėl vietos finaliniame etape stojo Edis Matusevičius.

Lietuvis su 73,74 m rezultatu (72,80 – 73,49 – 73,74 – 70,99 – 71,64) užėmė 8-ą vietą ir į finalinį etapą nepateko.

Mūsiškis aplenkė tik 2015 m. pasaulio čempioną ir 2016 m. olimpinį vicečempioną Juliusą Yego iš Kenijos (69,91) ir šveicarą Simoną Wielandą (72,06).

Nugalėtoju tapo Grenados atstovas Andersonas Petersas (85,72), aplenkęs vokietį Julianą Weberį (85,33) ir japoną Rodericką Genki Deaną (82,69).

Bendroje įskaitoje E.Matusevičius užėmė vienuoliktą vietą, o į finalą prasibrovė šeši stipriausi atletai.

„Deimantinės lygos“ finalai rugsėjo 13-14 d. vyks Belgijos sostinėje Briuselyje. Ten Lietuva turės vieną savo atstovą – disko metimo sezono lyderį Mykolą Alekną.