Europos šalių klubų čempionų taurės turnyre Zinaida Sendriūtė laimėjo disko metimo rungtį

Savaitgalį vyko Europos šalių klubų čempionų taurės lengvosios atletikos varžybos. Lietuvos klubai šiose varžybose dar nėra dalyvavę, bet vienas kitas sportininkas atstovauja užsienio klubams.
Zinaida Sendriūtė
Zinaida Sendriūtė / Fotodiena/Alfredo Pliadžio nuotr.

Aukščiausios A grupės komandos rungtyniavo Vila Real St. Antonijuje (Portugalija). Prahos USK klubui atstovaujanti Zinaida Sendriūtė laimėjo disko metimo (61,98 m) rungtį, o rutulio stūmime buvo šešta (12,63 m).

B grupės varžybose vyko Dubnicoje prie Vaho (Slovakija). Agnė Šerkšnienė („LC Zürich“) 400 m bėgime užėmė antrąją vietą (53,79 sek.), pasiekdama geriausią Lietuvos sezono rezultatą.

Lietuvė taip pat bėgo estafetėje 4 po 400 m, kurią Šveicarijos klubas laimėjo (3 min. 47,72 sek.).

Pragos USK moterų komanda taurės varžybose užėmė ketvirtąją vietą, o „LC Zürich“ - trečiąją.