Įdomus sutapimas: rinkimų dieną bėgimo varžybose triumfavo Gitana ir Nausėda

Gitanas Nausėda sekmadienio vakare džiaugėsi sėkminga Lietuvos prezidento rinkimų pradžia ir patekimu į antrąjį turą. Tą pačią dieną Marijampolėje triumfavo ir Gitana, ir Nausėda.
Gitanas Nausėda sekmadienį varžėsi rinkimuose, o bėgimo varžybose Marijampolėje nugalėjo Gitana Akmanavičiūtė ir Evaldas Nausėda.

Smagus sutapimas įvyko rinkimų dieną, kai Marijampolėje unikalios vienos valandos bėgimo „Sūduvos taurės“ varžybose moterų įskaitoje laimėjo Gitana Akmanavičiūtė, o vyrų – Evaldas Nausėda.

Bėgimo entuziastai iškart pastebėjo, kad sujungus nugalėtojų vardą ir pavardę įvyksta kone prezidentiškas junginys.

„Gal tai geras ženklas, kad bėgimą laimėjo Gitana Nausėda“, – sekmadienį socialiniame tinkle vakare juokavo „Bėgimo klubo“ paskyros feisbuke administratorė Miglė Antanavičiūtė.

„Man jau pilvą skauda“, – juokėsi ir bėgimo nugalėtojas E.Nausėda, unikaliose varžybose per valandą nubėgęs per 17,5 kilometro.

Šalies prezidento rinkimuose dalyvaujančiam G.Nausėdai tai buvo palankus, bet ne pergalingas ženklas.

Rinkimų pirmajame 54 metų ekonomistas surinko 30,95 proc. rinkėjų balsų ir pateko į antrąjį turą kartu su jį nežymiai aplenkusia Ingrida Šimonyte (31,13 proc.).