Geras turinys neatostogauja. Prenumerata vos nuo 0,50 Eur/mėn!

L.Kančytė ir G.Truskauskas startus Europos čempionate pažymėjo geriausiais sezono rezultatais

Romoje vykstančiame Europos lengvosios atletikos čempionate sekmadienį du lietuviai pasiekė geriausius šalies sezono rezultatus.
Loreta Kančytė
Loreta Kančytė / A.Pliadžio nuotr.

Loreta Kančytė pusės maratono bėgimo varžybose užėmė 52-ąją vietą.

Sportininkė distanciją įveikė per 1 val. 14 min. 56 sek. ir galėjo pasidžiaugti geriausiu Lietuvos sezono rezultatu.

Europos čempione tapo norvegė Karoline Bjerkeli Grovdal, pasiekusi naują Senojo žemyno čempionatų rekordą – 1 val. 8 min. 9 sek. Sidabro medalis atiteko rumunei Joan Chelimo Melly (1:08.55), o bronzos – britei Calli Hauger-Thackery (1:08.58).

Geriausią sezono rezultatą pasiekė ir 200 m atrankos bėgime startavęs Gediminas Truskauskas. Pirmajame atrankos bėgime lietuvis distanciją įveikė per 20,78 sek. ir užėmė antrąją vietą.

Šio rezultato užteko, kad 26 metų sportininkas patektų į vakare vyksiantį pusfinalį, kuriame dalyvaus 12 greičiausių atrankos varžybų dalyvių.

Greičiausiai atrankos varžybose bėgo šveicaras Felixas Svenssonas, finišą pasiekęs per 20,52 sek.

Vyrų šuolio į aukštį varžybose Juozui Baikščiui nepavyko įveikti atrankos barjero. 26 metų lietuvis antraisiais šuoliais įveikė 207 ir 212 cm aukštyje buvusią kartelę, tačiau 217 cm aukštis sportininkui nepakluso.

Atrankos varžybų B grupėje J.Baikštys užėmė 13 vietą tarp 14 dalyvių.

Išmanūs transporto infrastruktūros sprendimai – naujasis pažangos etapas pasitelkiant 5G
Liepos 3 d. šeimos su vaikais PLC „Mega“ pramogaus nemokamai
Naujos programėlės „Joiner App“ vartotojai atskleidė, kaip pasikeitė jų gyvenimai
Užsisakykite
15min naujienlaiškius