Lengvaatletės Indrė Jakubaitytė ir Liveta Jasiūnaitė varžybose Latvijoje pateko tarp prizininkių

Penktadienį Ventspilyje (Latvija) vyko šio miesto čempionatas, kuriame dalyvavo ir penki Lietuvos ieties metikai.
Indrė Jakubaitytė
Indrė Jakubaitytė / Alfredo Pliadžio nuotr.

Moterų varžybose tarp prizininkių pateko ir dvi lietuvės – Indrė Jakubaitytė bei Liveta Jasiūnaitė. Tik ką iš Kolumbijos, kur praėjusią savaitę vykusiame pasaulio jaunių čempionate varžėsi jos auklėtinis Matas Adamonis, grįžusi I.Jakubaitytė ietį numetė 54,52 m bei užėmė antrą vietą. Už jos nugaros liko bei trečią vietą iškovojo Europos jaunimo iki 23 metų čempionato prizininkė L.Jasiūnaitė, kurios rezultatas – 52,85 m.

Dar viena Lietuvos ieties metikė Simona Dobilaitė tenkinosi penkta pozicija – 48,41 m.

Vyrų varžybose Skirmantas Šimoliūnas užėmė šeštą vietą (67,67 m), o jaunimo grupėje startavęs Martynas Mankevičius – penktą (45,92 m).

Visus šiuos sportininkus treniruoja olimpietė Teresė Nekrošaitė.