Geras turinys neatostogauja. Prenumerata vos nuo 0,50 Eur/mėn!

Lengvosios atletikos varžybose Vilniuje – M.Aleknos ir E.Matusevičiaus pergalės

Penktadienį Vingio parko stadione vyko sporto klubo „Cosma“ vasaros taurės varžybos.
Martynas Alekna
Martynas Alekna / Alfredo Pliadžio/LLAF nuotr.

Vyrų disko metimo rungtyje nugalėjo Martynas Alekna, geriausiu mėginimu įrankį nuskraidinęs 64,22 m, praneša Lietuvos lengvosios atletikos federacija.

Olimpinį kelialapį sugriebęs Edis Matusevičius laimėjo ieties metimo rungtį – 80,86 m.

„Scanpix“ nuotr./Edis Matusevičius

Tuo metu Simas Bertašius pagerino asmeninį 800 m bėgimo rekordą – 1 min. 48,11 sek. Tai taip pat yra ir geriausias šio sezono Lietuvos rezultatas.

Alfredo Pliadžio/LLAF nuotr./Simas Bertašius

Moterų 300 m bėgime Lukrecija Sabaitytė (asmeninis rekordas) ir Modesta Justė Morauskaitė finišavo identiškai – 37,45 sek. Šis laikas – geriausias šio sezono Lietuvos rezultatas.

300 m. Lukrecija Sabaitytė (Vilnius) 37.45 (asmeninis rekordas, geriausias Lietuvos sezono rezultatas). Antrą vietą su tokiu pačiu rezultatu užėmė Modesta Justė Morauskaitė (Vilnius).

Kiti rezultatai:

Vyrai:
200 m. Oskaras Grava (Latvija) 21.05/0.8
Aukštis. Ignas Bitinas (Kaunas) 2.10 (pakartotas asmeninis rekordas)
Rutulys. Dominykas Čepys (Klaipėda) 16.94

Moterys:
100 m b/b. Line Schroder (Vokietija) 13.54/0.7
Tolis. Jogailė Petrokaitė (Raseiniai) 6.27/0.3

Išmanūs transporto infrastruktūros sprendimai – naujasis pažangos etapas pasitelkiant 5G
Liepos 3 d. šeimos su vaikais PLC „Mega“ pramogaus nemokamai
Naujos programėlės „Joiner App“ vartotojai atskleidė, kaip pasikeitė jų gyvenimai
Užsisakykite
15min naujienlaiškius