M.Morauskaitė tvirtai pateko į pasaulio čempionato pusfinalį

Judžine (JAV) vykstančiame 2022 metų lengvosios atletikos pasaulio čempionate sėkmingai 400 metrų bėgimo varžybas pradėjo Modesta Justė Morauskaitė.
Modesta Morauskaitė
Modesta Morauskaitė / Dariaus Kibirkščio/fotodarius.lt nuotr.

Atrankos trečiajame bėgime Lietuvos rinktinės narė penktuoju takeliu distanciją įveikė per 51,27 sekundės ir užėmė antrąją vietą.

Kelialapius į pusfinalį pelnė visuose šešiuose atrankos bėgimuose pirmąsias 3 vietas užėmusios atletės ir dar 6 geriausius rezultatus pasiekusios sportininkės.

M.Morauskaitės geriausias karjeros rezultatas yra 50,49 sek., kurį ji šiemet pasiekė per varžybas Ispanijoje. Tai yra ir Lietuvos rekordas.

Ankstų pirmadienio rytą savo kovas JAV pradės disko metikai, kurių atrankos varžybose dalyvaus Mykolas Alekna (atrankos A grupė, varžybos - nuo 3 val. 05 min.) ir Andrius Gudžius (B grupė, nuo 4 val. 30 min.).